ENVieta

Šiais metais, kaip ir praitais, festivalis vyks prie ežero, nuostabioje sodyboje "Saulėtas kampelis". Bus pirtis bei galimybė išsinuomoti kambariuką, nenorintiems miegoti palapinėse. Sodyba netoli Vilniaus, pakeliui į Pabradę. 

Norintys išsinuomoti kambariuką rašykite: info.mandalosfestivalis@gmail.com

Atvykimas automobiliu:

Važiuoti Vilnius – Nemenčinė plentu  link Pabradės. 35-tam kilometre pasukti į dešinę Družilių kaimo link (ženklas DRUŽILIAI), pervažiuoti per tiltą (upė Žeimena), per geležinkelio pervažą, už 1,5 km posūkis į kairę (ženklas SAULĖTAS KAMPELIS). Važiuoti asfaltuotu keliu iki pat festivalio vietos.

Žemėlapį pamatysite čia: http://www.sauletaskampelis.lt/kaip-mus-rasti/

Atvykimas traukiniu:

Kryptis: Vilnius-Pabradė. Pailgio stotelė. Iki festivalio 2,5 km asfaltuotu keliu aplink ežerą. Važiuoti arba eiti Vilnius – Nemenčinė plentu  link Pabradės. 35-tam kilometre pasukti į dešinę Družilių kaimo link (ženklas DRUŽILIAI), pervažiuoti arba eiti per tiltą (upė Žeimena), per geležinkelio  pervažą, už 1,5 km posūkis į kairę  (ženklas SAULĖTAS KAMPELIS). Važiuoti arba eiti asfaltuotu keliu iki pat festivalio vietos.

Galime pasiimti Jus su mašina nuo Pailgio traukinio stotelės jeigu susimokėsite už benziną. Paėmimas penktadienį 20.16h bei šeštadienį 9.03 ir 12.35h. Taip pat galime atvežti norinčiuosius iš Vilniaus. Reisas 1. penktadienį 16h, Reisas 2.  penktadienį 18.30h, Reisas 3. šeštadienį 7.30h. Maršutas: Vilniaus traukinių st.- Petro Povilo bažnyčia - Saulėtelio Lukoil degalinė-Festivalio sodyba. Būtina registruotis iš anksto: 862086068