ENSĄMONINGAS EMOCIJŲ VALDYMAS

Kuo skiriasi protinga beždžionė nuo sąmoningo žmogaus? Kaip „neišjungti“ proto užvaldžius stiprioms emocijoms? Kaip neįsivelti į kovą su jomis? Kiekvienas esame girdėję apie tinkamą bendravimą šeimoje, taip pat susipažinę su daugeliu emocijų valdymo būdų. Ar kada esate susimąstę, kad žinau ≠ darau? Šio seminaro metu atliksime praktines užduotis, padėsiančias atpažinti savo mintis ir emocijas bei mokysimės sąmoningai reaguoti stresinėse situacijose. 

Užsiėmimą ves psichologės Simona Velikienė ir Emilija Baltrūnaitė.

Esu vaikų psichologė Simona Velikienė, baigiau vystymosi psichologijos magistro studijas. Šiuo metu siekiu psichoterapeutės išsilavinimo. Su vaikais dirbu jau penktus metus, iš kurių daugiau nei trejus užsiimu intervencine praktika su vaikais, turinčiais įvairių raidos sutrikimų. Dirbu pradinėje mokykloje psichologe, taip pat privačiai konsultuoju tėvus ir vaikus. Stengiuosi nuolat tobulėti ir semtis žinių iš užsienio šalių specialistų, gilinu žinias papildomų seminarų, mokymų, konferencijų metu.

Esu Emilija Baltrūnaitė – psichologė, 2012 metais įgijusi magistro laipsnį. Kryptingai dirbu su vaikais, paaugliais bei jų tėveliais. Mano specializacijos sritys apima tarpusavio bendravimą, paauglių tapatumą, depresiją, nerimą, baimę, sielvartą ir vienatvę. Dirbdama taikau trumpalaikę krizių intervenciją, psichologinį konsultavimą bei ilgalaikę psichoterapiją.​​​​​​
Grįžti atgal