ENIridodiagnostika

Ar tiesa, kad, pažiūrėjus žmogui į akis, galima nustatyti blogos savijautos priežastį ir netgi nurodyti sergantį (patologinį) organą? Taip!

Iridodiagnostika – tai paprastas, saugus ir neskausmingas žmogaus sveikatos būklės tyrimo metodas. Šį tyrimą galite padovanoti sau, savo artimiesiems, savo vaikams, tėvams, Jums brangiems žmonėms. Sveikatos tyrimas iš akių rainelės unikalus ir labai tikslus, todėl jo dėka galima perspėti žmogų apie gresiantį negalavimą ligai dar net neprasidėjus.

Per kelias minutes nustatomos ankstesnės ligos, palikusios pėdsaką akies rainelėje metams ir dešimtmečiams, taip pat nustatomi organizmo pirminiai pokyčiai, kurie apsireiškia kaip liga tik po mėnesių ar metų. Iridologas rainelėje mato tai, kas vyksta organų ir audinių projekcijose, būtent: inervacijos, kraujotakos sutrikimai, sąstovio reiškiniai, audinių „sudirginimo“ ir uždegimo požymiai, toksiniai ir distrofiniai pakitimai ir t.t.

Kam to reikia?
Kai žmogus gerai jaučiasi, jis net nesusimąsto, jog jo kūne gali slėptis uždelsto veikimo ligų „minos“, kurios tyliai laukia savo valandos. Žinant tai galima užbėgti ligai už akių.

Todėl tik nuo paties žmogaus priklauso jo sveikatos būklė. Žinodami savo kūno konstitucijos tipą ir organizmo silpnąsias vietas, galėsite pasirinkti profilaktines priemones. Žmogui, turinčiam stiprios kūno konstitucijos tipą gyventi paprasčiau, ligos jį užklumpa labai retai. Tuo tarpu tas, kurio konstitucijos tipas silpnas, žymiai daugiau dėmesio turi skirti sveikatai stiprinti, mitybai, minčių higienai.

Nusistatyti savo kūno konstitucijos tipą galite atvykę pas mus ir atlikę akies rainelės tyrimą – iridodiagnostiką.  

Esu Jūratė Aleškevičiūtė Satja, laiminga ir visiškai save realizuojanti moteris, mama, mylimoji. Savęs tobulinimo keliu einu jau 30 metų. Save realizuoju ir kaip natūralios regos terapijos gydytoja iridologė, mokyklos „Aiškus Matymas“ įkūrėja. Programos „Susigrąžink regėjimą pats!“ autorė, padedanti daugeliui žmonių atsisakyti akinių. Teko gilintis ne vien į Vakarų, bet ir į Rytų mediciną, mokiausi akupresūros ir taškinio masažo, baigiau psichonomikos (E.Cvietkovo mokykla) ir Energetinio Gydymo bei Infomatymo studijas pagal akademikų V. Bronikovo ir M. Komissarovo (JAV) metodiką.

Nuo 2013 metų vedu regresinės hipnoterapijos ir reinkarnacijos sesijas, esu Žyvos kvantinio gydymo meistrė-mokytoja, bionergetikė, regresinės meditacijos ir hipnozės mokytoja, biolokacijos specialistė, Crystal Viewing (sielos stebėjimas) meistrė, meditacijos ir jogos mokytoja. Turėdama prigimtinius gebėjimus jausti energijas ir jas nukreipti tinkama linkme išgydymui, jau 25 metų dirbu su žmonėmis norinčiais suvokti gilumines savo ligų priežastis ir tapti sveikais. Konsultuoju, padedu gyti ir suvokti save naudojantis psichonomika – dvasios dėsnių žinojimu ir gyvenimu pagal juos.
Grįžti atgal