ENAUM

AUM (Awareness, Understanding, Meditation) meditacija pagrįsta supratimu, jog tam, kad galėtų būti tyloje, vakariečio protui iš pradžių reikia atsikratyti įtampų ir streso. AUM yra interaktyvi, aktyvi ir intensyvi socialinė meditacija.
 
Šią meditaciją sudaro 13 stadijų, kurios leidžia paeksperimentuoti su įvairiais mūsų emocinio gyvenimo aspektais - pykčiu, meile, liūdesiu, juoku - ir išreikšti šias emocijas saugioje aplinkoje.
 
Tai padeda išmokti lengviau ir sveikesniu būdu reikšti savo emocijas, ugdo efektyvesnius bendravimo įgūdžius ir didesnį pasitikėjimą savimi. Išnyksta baimė jausti ir išreikšti savo emocijas ir mes atrandame galimybę rinktis tai, ką iš tikrųjų jaučiame.
 
Kasdieniame gyvenime neišsakyti ar neišsakyti ar neįsisąmoninti pozityvūs ar negatyvūs jausmai sukuria blokus mūsų santykiuose su draugais, kolegomis as mylimaisiais.
 
AUM patirtis padeda santykiams suteikti daugiau skaidrumo, sąžiningumo, tikrumo ir džiaugsmo.
 
Informacija dalyviams:
 

AUM meditacijoje turėkit:

papildomus marškinėlius

didelį butelį vandens

mažą rankšluostuką

patogius rūbus

meditacija skirta žmonėms turintiems daugiau nei 18 metų

Vedantieji:

  Aidas Gytenis Giedraitis

Harmoningos Asmenybės Raidos Asociacijos prezidentas Aidas Gytenis Giedraitis yra Kauno medicinos universiteto gydomojo fakulteto absolventas, Europos geštalto asociacijos tikrasis narys bei sertifikuotas Europos geštalto psichoterapeutas (EAGT), NLP meistras, netradicinio japoniško gydymo metodo Reiki meistras,  daugiau nei 30 metų praktikuojantis rytietiškas meditacijas.

Amiya Bernal

Gimė Meksikoje, užaugo Ispanijoje, gyveno Brazilijoje ir Indijoje. Padarė karjerą kaip marketingo komunikacijos specialistė ir profesionali šokėja. Pastaruosius 9 metus visiškai atsidavė savęs pažinimui ir meditacijai. Intensyviai mokėsi darbo su žmonėmis Europoje, Amerikoje ir Indijoje. Mokėsi: konsultavimo, tarpusavio santykių dinamikos, darbo su subtiliaisiais šviesos kūnais, streso valdymo, AUM meditacijos vedimo, ajurvedinio jogos masažo ir sąnarių atpalaidavimo, darbo su vaikystės traumomis (Primal Deconditioning), čakrų energijos konsultavimo ir Tantros. Gavo Reiki Meistro laipsnį. Pastaruosius šešerius metus yra tantrinėje partnerystėje su savo vyru Aidu.

 
Grįžti atgal