ENMEILĖ DARBUI

Visi mes kažką veikiame. Dažnai ta veikla tampa mūsų darbu, kuris iš pradžių mums yra labai mielas, tačiau kartais ima ir atsibosta, dingsta motyvacija daryti tai, kas iš pradžių patiko ir teikė daug džiaugsmo. Ar tai normalu? Ką daryti, kad noras dirbti vėl sugrįžtų?

O kartais nutinka taip, kad darbas tampa toks svarbus, kad net ima kliudyti santykiams su savo artimąja/-uoju. Būna ir taip, kad „antra pusė“ ima konkuruoti su darbu! Ar tai gerai? Ar galima mylėti ir darbą, ir savo „antrąją pusę“?

Šio susitikimo metu patyrinėsime sritį, su kuria visi susiduriame – santykį su savo veikla.  Galėsime kelti klausimus ir kūrybiškai ieškoti atsakymų. Pasitelksime „analogijų simuliaciją“, metodą, kuris padės lengva forma, tik dalinai atkuriant realybę, padirbėti su esminiais trikdžiais, sudarančiais nepatogumų realiame gyvenime. Šio susitikimo privalumas tas, kad nereikės klampoti po sunkumų „pelkę“, o darbas su sunkumais bus panašesnis veikiau į žaidimą, nei į darbą.

Užsiėmimą veda Nerijus Ogintas – psichologas ir psichodinaminės krypties psichoterapeutas (specializuojasi psichodinaminės grupių psichoterapijos srityje), jau daugiau nei 10 m. užsiima psichologo praktika, t. y. konsultuoja individualiai, dirba su grupėmis, veda užsiėmimus, skaito paskaitas ir pranešimus įvairiomis psichologinėmis temomis. Daugiau: www.grpsichoterapija.com
Grįžti atgal