ENŠeimos konsteliacija

SU ŠEIMOS KONSTELIACIJA – IR APIE VARGĄ, IR APIE LAIMĘ – PRAKTIŠKAI

Kodėl sunku moteriai su vyru, tėvams su vaikais, pačiam su savimi ir sveikata, trūksta sėkmės ir jėgos gyvenime? Supratus galime keisti.

Šiame susitikime papasakosiu (iš asmeninės specialisto praktikos) apie sisteminę bendro buvimo šeimoje, su savimi ir kitais tvarką bei dėsnius. Apie tai nuo seno kalbėjo šventraščiai ir išminčiai. Nes ji įtakingesnė nei atrodo. Su šeimos konsteliacija profesionaliai pavyko iššifruoti ir suprantamai paaiškinti kaip ir kodėl veikia ši psichologinė ir dvasinė žmonių santykių ir asmeninės laimės bei sėkmės sistema. Kokios priežasčių-pasekmių grandinės nusitiesia nuo vieno gyvenimo ir net per kelias kartas, kai pažeidiama ši tvarka, ir kaip tai atstatyti.

Pasirodo, kad net ir su geriausiais meilės, pagalbos, teisingumo ketinimais mes kartais nesąmoningai pažeidžiame šią pirminę buvimo tvarką. Kartais mus ir mūsų vaikus pasiekia tai, kas buvo pažeista tėvų ar senelių gyvenimuose – jų gyvenimo smūgiai, patirtys, traumos. Tuomet pasekmės nuo konfliktų, nesėkmių, iki ligų sunkina mus ir artimuosius. Kartais mūsų jausmai – liūdesys, pyktis, kaltė ir gyvenimo tikslai gali būti net ne mūsų, bet patiriami kaip savi. Taip būname net nesuprasdami „persipynę“ su kitų šeimos narių jausmais, kaltėmis, problemomis ir net likimais.

Šios žinios ir patirtis su konsteliacija padėjo išsilaisvinti iš problemų ten, kur jau buvo beveik prarastos viltys. Neatsitiktinai šeimos konsteliacija labai greitai tapo plačiai žinoma bei priimta ir profesionalių psichologijos, terapijos specialistų.

Konsteliacija – tai metodas, kuris lyg rentgenas parodo kas vyksta mūsų ir šeimos vidiniame pasaulyje – kodėl pykstamės, atšąlame, kodėl meilės, artumo trūksta. Kodėl neveiksmingi kiti jau turimi geri įrankiai, žodžiai, praktikos. Parodo, ko reikia, kad vyro ir moters, tėvų ir vaikų santykiai galėtų būti tinkami, o meilė ir sėkmė augtų.

Šiame susitikime visi galėsite dalyvauti praktinio patyrimo pratime, kur patirsite kaip veikia konsteliacija. Patirsite gyvenimo ir meilės tvarką, kuri išlaisvina mūsų jėgas nuo senų šeimos modelių ir problemų tikrąjam savo keliui.

Šis metodas, būdamas profesionalios psichoterapijos įrankiu, gali nuvesti mus ir į dvasines tolumas pažinti širdies ir sielos troškimus, šeimos karmos veikimą.

Užsiėmimą veda Kazimieras D. Daugėla, sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos terapeutas, dėstytojas, praktikoje sujungęs profesionalų psichologinį ir dvasinį žmogaus pažinimą. Jo vedamuose šeimos konsteliacijų užsiėmimuose jau ne vienas tūkstantis žmonių patyrė gilius pasikeitimus ne tik patys, bet taip padėjo ir savo artimiesiems. Čia kartais klausia „kaip tai įmanoma?“ Tačiau tai ne stebuklas ir ne mistika. Tai žmogaus ir gyvenimo dėsnių pažinimas į kurį kviečiame ir jus.
Grįžti atgal