ENMoterų gimnastika "Žvaigždės gimimas"

Moterų gimnastika „Žvaigždės Gimimas“ – energetinė ir psichofizinė praktika, suteikianti reikalingą moteriai kūno ir sielos pakrovimą. Deja, šiuolaikiniame pasaulyje moterys atkartoja vyrus, prieštarauja savo prigimties dėsniui. Tai veda prie problemų ir ligų. Todėl šiandien, labiau nei bet kada, moterims reikia paprastos ir veiksmingos praktikos, atsižvelgiant į moters paskirtį, jos savybes ir poreikius.
 
Pratimai iš pirmo žvilgsnio nesudėtingi, bet labai efektyvūs. Jie fiziologiškai ypač tinka moterims – čia maksimaliai atsižvelgiama į moteriško organizmo poreikius. Pratimų metu stimuliuojamos hormoninės liaukos, limfotaka, stimuliuojamas vidinių raumenų ir organų darbas, pagerinama kraujotaka, masažuojami stuburas ir sąnariai. Svarbiausia tai, kad pratimų dėka išsilygina hormoninis fonas. Be to, pagerinamos organizmo imuninės jėgos, kūnas tampa atsipalaidavusiu, bet tuo pačiu įgyja tonusą. Atsiranda lankstumas, sustiprinama nervų sistema, pagerinama laikysena.
 
Gimnastika ,,Žvaigždės gimimas" yra asmeninė, privačiai namų aplinkai skirta praktika ir praktikuoti ją geriausia namie, vienai, ir tai užtruks apie 15 minučių per dieną . Gimnastikoje iš viso yra 27 pratimai, kurie skirstomi į 3 grupes: viršutinio, vidurinio ir apatinio pasaulių pratimai. Jūs galite išmokti šią praktiką patys. Oficialioje svetainėje http://gimnastika-zvezda.com/ jūs rasite visų pratimų aprašymą su nuotraukomis, galėsite perskaityti atsiliepimus. Visa informacija yra laisvai prieinama. Gimnastika tinka praktiškai visoms moterims, bet kurio amžiaus, sveikatos būklės, fizinių sugebėjimų lygio.
 
Atsiliepimai:
 
1. Gimnastika ir svoris.
 
Užsiminėjau 3 mėnesius (galima sakyti, kad 4, bet pirmą mėnesį daugiau skaičiau, dariau pratimus porą kartų per savaitę vaizdo įrašu pagalba - mokinausi). Svoris buvo 98kg ,ūgis 167cm. Buvo sunku vaikščioti. Skaudėjo nugarą, kaklą ir kojas. Todėl pradėjau ieškoti gimnastikos, tam, kad kažkaip palaikyčiau save. Ieškojau kažko greito, nes 6 mėn. duktė reikalavo daug laiko, ir skirti gimnastikai visą valandą nebuvo galimybės. Per pirmą porą savaičių visi skausmai dingo. Svoris šiek tiek sumažėjo 1,5-2 kg. O šiandien atsistojau ant svarstyklių, ir jos mano laimei parodė 90.1kg. Dariau gimnastiką, valgio neribojau, o aš mėgstu saldumynus pagamintus savo rankomis))) Svoris dingo nepastebimai be jokio darbo šia kryptimi. Ir ant svarstyklių dabar aš atsistoju retai ir tai, ką jos rodo, man dabar yra nepagrindinis dalykas. Svarbiausia yra tai, kad, kaip daugelis rašė, pasikeitė laikysena, kūno proporcijos ir figūra atrodo visai kitaip. Dabar aš myliu savo kūną, ir jis atsako man tuo pačiu))) Tikiuosi, kad ir ateityje mano kūnas keisis link idealaus svorio ir proporcijų. Ir pasiekti savo tikslą man padės gimnastika ,,Žvaigždės gimimas".
 
2. Kai išgirdau apie gimnastiką, pagalvojau, na jau čia tai ne man, bus per sunku. Todėl vis atidėliojau ir nesiryžau pradėti gal kokį mėnesį. Pradėjau daryti nuo pagrindinių viršutinio, vidurinio ir apatinio pasaulio pagrindinių pozicijų, o jau po išdrįsau daryti ir kitus pratimus. Mano didžiai nuostabai, jie pasirodė visai nesudėtingi, užėmė tikrai nedaug laiko. Labai patiko, kad galima ir reikia ją daryti namie. Tai nereikėjo keisti įprastos dienotvarkės, 10-15 min sau atrasdavau visada. Didžiai mano nuostabai, aš vis pagalvodavau, kad noriu ją daryti ir kad man tai tikrai patinka. Pasidariau labai energinga, norėjau imtis naujų veiklų, atsirado vis daugiau minčių apie tai, kad reikia keisti gyvenimą, nes kokia buvau, toliau būti nenorėjau, atsirado pasitikėjimas savimi ir gyvenimu. Man tai labai svarbu. Dėl sveikatos pokyčių girdėjau ir skaičiau labai daug atsiliepimų iš moterų, kurios daro gimnastiką. Džiaugiuosi ir aš, kad gripas mane aplenkė, nors darbe daug bendradarbių sirgo, kad pamiršau skausmą sanarių, kurį jausdavau kiekvieną kartą besikeičiant orams. Beje sumažėjo ir nugaros skausmas, labai tikiu, kad greitai ir apie jį pamiršiu.Tikrai jaučiuosi energinga, pakylėta, geros nuotaikos ir sveika!
 
3. Gimnastika “Žvaigždės Gimimas” ir moterų krūtys. (Atsiliepimas) Kuomet aš skaitydavau kitų moterų atsiliepimus apie krūtis, galvodavau, kad tai tikrai ne mano atvejis. Man netilpdavo galvoje, kaip suglebusios krūtys taip stebuklingai staiga tapdavo gražios. Na, gal pas kitas moteris ne tokia bloga situacija buvo. Savo krūtims tokio rezultato aš net nesitikėjau. Paprasčiausiai priėmiau viską kaip yra. Po žindymo pas mane krūtys suglebo ir deformavosi speneliai. Viskas pasidarė tiesiog labai negražu ir net nežinau kaip tai aprašyti. Ir vat vakar, kai aš prausiausi duše, atkreipiau dėmesį į savo krūtis. Žiuriu ir netikiu savo akimis - deformacija dingusi, krūtys pasidariusios tikrai apvalesnės ir speneliai tapę lygus ir gražūs. Neseniai buvo mėnesinės. Prieš joms prasidedant krūtys padidėjo, aš net pagalvojau, kad aš esu nėščia, bet nesu. Po mėnesinių krūtų “patinimas” praėjo, bet speneliai išliko gražūs ir krūtys liko suapvalėjusios. Žinoma, jos nepasikeitė per vieną naktį, tiesiog aš to nepastebėjau. Taigi, krūtys gražios tapo Gimnastikos “Žvaigždes Gimimo” dėka, ir kaip pasirodo, tai buvo ir mano atvejis.
 
4. Atsiliepimas (iš Marijos Gusevos archyvo) .
 
Sveiki! Antra diena: padariau pratimus vėlai vakare, po psichologiškai ir fiziškai labai sunkios dienos. Nuotaikos nebuvo visai, tik galvoje nervingos mintys. Bet kai ji atsistojau į bazinį vidurinio pasaulio pratimą staiga supratau, kad nurimstu, paskui jaučiu viduje tuštumą irlengvumą. Taigi su tuo "oro kamuolio" jausmu ir nuėjau miegoti. Beje užmigau iš karto. Dėkoju
 
5. Gimnastika ir pėdos.(Atsiliepimas iš forumo)
 
O pas mane džiaugsmas, plokščiapėdystė visiškai išnyko! Vakar vaikščiojau daugiau nei dvi valandas, anksčiau man tai buvo kankinimas ( plokščiapėdystė buvo nuo pat vaikystės). Pasižiūrėjau į pėdos įspaudą, patikrinau internete, tai normalios pėdos įspaudas, normalios pėdos!
 
Užsiėmimo vedančioji Tatjana Strelkova
Molekulinės  ir biologinės fizikos specialistė, sveikos gyvensenos propaguotoja, psichologė. Žmogaus biolauko specialistė. Dirba šioje srityje nuo 2002 m.
Praktikuoja jogą ir daro mankštas jau daugelį metų.
 Grįžti atgal