ENRegėjimo (Satja) joga

Vasara - tai pats geriausias laikas žmogaus kūno ir dvasios augimui. Nurimus skubos darbams, susistygiavus savo mintis, palikus nuošalyje pareigas ir prievoles kviečiu susitikti su savimi Satja Regėjimo jogos užsiėmimuose. Būsiu su jumis, vesiu jus ir lydėsiu šiame kelyje, tiesiog pasitikėkite savimi, Visata ir manimi. Regėjimas - tai ne vien galimybė matyti mus supantį įvairiaspalvį formų ir energijų pasaulį. Regėjimas - tai ir mūsų požiūris į aplinką, į gyvenimą, į save.

Šiandien milijonai žmonių turi regėjimo problemų. Negalėdami gerai matyti jie tiki, jog akiniai juos išlaisvins nuo visų matymo ydų bei sustabdys tolimesnį regėjimo silpnėjimą. Tačiau akiniai negali pagerinti akių sveikatos. Jie pablogina visos regėjimo sistemos būklę, pažeidžia natūralų akių funkcionavimą. Žmogų nuo vaikystės moko, kaip valgyti, kaip taisyklingai kalbėti, kaip vaikščioti...Tačiau ar mus moko, kaip matyti? Ar mus moko sveiko žiūrėjimo įgūdžių, ar kalba mums, kaip susiformuoti taisyklingus regėjimo įpročius?

AŠ SKELBIU JUMS ŽINIĄ: laikantis tam tikrų tinkamos mitybos, organizmo grūdinimo ir valymo, gimnastikos, kvėpavimo rekomendacijų, pakeitus negatyvius įsitikinimus pozityviais, pasitelkus pasąmonės galią galima susigrąžinti regėjimą patiems!

Ką veiksime užsiėmimo metu? Užsiėmimą pradėsime specialiai tam skirta unikalia meditacija, o nurimus mintims ir susirinkus save į save pačius, per kūną eisime į savo vidines gelmes. Lavinsime kūną, jausime regėjimo būsenas, kilsime aukštyn ir veržliai nersime tolyn užmerktomis akimis, žaisime su spalvomis, dienos subtiliosiomis energijomis, o pačioje pabaigoje skirsime dėmesio savo sielos atminčiai... Prisiminki save per kūną, atraski save per judesį, pažinki save per garsą!

Laukiu Tavęs, susitikime!

Esu Jūratė Aleškevičiūtė Satja, laiminga ir visiškai save realizuojanti moteris, mama, mylimoji. Savęs tobulinimo keliu einu jau 30 metų. Save realizuoju ir kaip natūralios regos terapijos gydytoja iridologė, mokyklos „Aiškus Matymas“ įkūrėja. Programos „Susigrąžink regėjimą pats!“ autorė, padedanti daugeliui žmonių atsisakyti akinių. Teko gilintis ne vien į Vakarų, bet ir į Rytų mediciną, mokiausi akupresūros ir taškinio masažo, baigiau psichonomikos (E.Cvietkovo mokykla) ir Energetinio Gydymo bei Infomatymo studijas pagal akademikų V. Bronikovo ir M. Komissarovo (JAV) metodiką.

Nuo 2013 metų vedu regresinės hipnoterapijos ir reinkarnacijos sesijas, esu Žyvos kvantinio gydymo meistrė-mokytoja, bionergetikė, regresinės meditacijos ir hipnozės mokytoja, biolokacijos specialistė, Crystal Viewing (sielos stebėjimas) meistrė, meditacijos ir jogos mokytoja. Turėdama prigimtinius gebėjimus jausti energijas ir jas nukreipti tinkama linkme išgydymui, jau 25 metų dirbu su žmonėmis norinčiais suvokti gilumines savo ligų priežastis ir tapti sveikais. Konsultuoju, padedu gyti ir suvokti save naudojantis psichonomika – dvasios dėsnių žinojimu ir gyvenimu pagal juos.
Grįžti atgal