ENGamtos trupiniai

Kūrybinės dirbtuvės „Gamtos trupiniai“ pamokys, kaip galima pasigaminti „skanių“ kūrybos šedevrų iš gamtinių trupinių. Koliažo technika galima klijuoti ne tik žurnalo atraižas, bet ir gamtos trupinius. Net jei pirmą kartą laikysite teptuką savo rankose, gautas rezultatas Jūs nustebins. Kiekvienas esame apdovanotas galimybę kurti. Bet ne kiekvienas tuo pasinaudoja. Kviečiu ateiti į dirbtuves ir įsitikinti, kad galite kurti net iš tų medžiagų, kurių kiekvienas turime savo virtuvėje: kavos, kruopų, prieskonių…

Dirbtuvių pavadinimas Trupiniai pasirinktas ne šiaip sau, jis turi dvigubą prasmę. Trupiniai man yra ir raiškos priemonė, kurią naudoju kurdama koliažus, ir metafora, kuri parodo ir įprasmina viso pasaulio ir kiekvieno iš mūsų vidinius asmeninius pjūvius. Viskas pasaulyje susideda iš mažų dalelių. Viskas yra taip trapu... todėl reikia išmokti džiaugtis tais mažiais trupinėliais, iš kurių ir susideda mūsų gyvenimas. Kviečiu kartu pasinerti į kūrybos pasaulį.

Apie Viktoriją Leontjevą-Jerenkevič:

Vaikystėje 6 metus lankiau muzikos mokyklą, grojau fortepijonu. Ketinau sieti savo gyvenimą su muzika. Tačiau netikėtas noras piešti privertė atitolti nuo muzikos ir pereiti į dailės mokyklą. Po 2 mokslų metų J. Vienožinskio dailės mokykloje 2002 m. įstojau į Vilniaus dailės akademiją, kur 2006 m. įgijau bakalauro, o 2009 m. magistro laipsnį vitražo specialybės monumentaliosios dailės katedroje.

2003–2006 m. dalyvavau grupinėse studentų monumentalistų parodose. 2004-2010 m. dirbau marketingo ir spaudos reklamos srityje. 2010 m. pristačiau savo vitražo darbus „Kalvarijų“ paveikslų galerijoje Vilniuje. 2011 m. surengiau personalinę koliažo darbų parodą Vilniaus miesto savivaldybėje „Trupiniai“. 2012-2013 m. Ebru, tapybos ant vandens parodos „Stebuklo beieškant” Vilniaus miesto savivaldybėje ir RVPL bei vaikų ligoninėse. 2015 m. iki dabar – astropsichologinių portretų dailininkė pagal Sielos formulės metodiką. 2017 m. VŠĮ „Ezoterikos mokykla“ lektorė. 2017 m. „Sielos formulės online mokyklos” startas. 2017 m. įkūriau projektą „Laimingi be“ žmonėms, siekiantiems atsikratyti priklausomybių.

Mano kredo: „Gyvenimas – tai kūrybinis nuotykis“. Dar vaikystėje išmėginau visas dailės šakas – nuo muzikos ir šokių iki dailės, vitražo, tapybos ant vandens. Šiuo metu taip pat praktikuoju astropsichologinių portretų kūrimą, remdamasi sielos formulės metodika. Šios metodikos išmokau iš paties metodo autoriaus A. Astrogoro. Kvalifikaciją kėliau pas mokytoją Tatjaną Legasovą ir Beatą Bronzskają. Nuolat gilinu savo žinias astrologijos ir psichologijos srityse.

Man patinka dalintis su žmonėmis savo žiniomis, įkvėpti juos kūrybai ir permainoms.
Grįžti atgal