ENGongų koncertas

Kada groja gongai, kiti instrumentai, žmonės paprastai guli užmerkę akis, „būna garsuose“. Gongo garsai – tai ta harmonijos terpė, kur viskas grįžta į harmoniją. Garso terapijos vienas iš principų yra sinchronizacija, susiderinimas. Viskas vyksta labai natūraliai, pats organizmas suranda savo kelią į savigydą, tiek fizinę, tiek dvasinę.

Skamba įvairių sakralinių instrumentų garsai ir pasineriama į garso ir tylos pasaulį. Tai Gongai, Himalajų dainuojantys dubenėliai, balsas, lietaus lazdelės, būgnai, varpeliai, ir kt. Tai tarsi gilus klausymasis, garso patyrimas ne vien klausa, bet visu kūnu, meditacija nemedituojant, nesikoncentruojant, tiesiog būnant ir leidžiant būti...

Mano nuomone, garso terapija – tai vienas iš būtinosios kūno ir dvasios higienos būdų. Tai kasdienis santykis su savimi ir aplinka. Tai meilės, harmonijos santykis... Po garso terapijos sesijos, kada klausausi, jaučiuosi kaip naujai gimęs. Tai terpė, kurioje natūraliai ilsisi ir sveiksta mano kūnas, atsistato vidinė pusiausvyra. Tai erdvė kurioje galiu sutikti save su visais „tobulumais“ dabarties momente. Tai tarsi garso pirtis po kurios jaučiuosi visapusiškai apsivalęs, energingas ir ramus. – Raimondas Binkauskas

Apie Raimondą Binkauską:

Raimondas Binkauskas – gongo meistras, pradininkas Lietuvoje, turintis daugiau nei 20 metų patirtį netradicinės terapijos, meditacijos srityse ir jau 10 metų patirtį kaip Garso Terapijos specialistas, mokytojas.

Dar paauglystėje pastebėjo, kaip balsu gali keisti savo fizinę, emocinę, dvasinę būseną. Tai tapo jam pagrindu atrasti Natūraliosios Spontaninės Savireguliacijos metodą.

Raimondas yra keleto mokomųjų ir praktinių Garso Terapijos programų autorius, skaitęs pranešimus LSMU, LKKA, Transpersonalinės Psichologijos konferencijose Lietuvoje ir už jos ribų, bei įvairiose socialinėse įstaigose, koncertavęs tarptautiniuose muzikos festivaliuose ir kituose muzikos projektuose.

Mokėsi su pasaulyje geriausiais meistrais Laima Light, Don Conreaux, Michael Ormiston, Toby Jacobs ir kt.
Grįžti atgal