ENAromaterapinė – savęs pažinimo sesija – Savo kvapo susikūrimas

Tai asmeninė paslauga.
 
Natūralumas yra tai, ką žmogaus ląstelės sugeba perdirbti, pripažįsta kaip savo. Kvapas – momentinis, neapčiuopiamas, giliai ir žaibiškai pasiekiantis tolimiausius atminties klodus, pažadinantis prisiminimus. Jis suintensyvina pojūčius, atgaivina emocijas, sužadina vaizduotę. Kvapas nesileidžia apibūdinamas ar kažkaip kitaip įrėminamas, nes kiekvienas uostantysis tą akimirką jį patiria savaip. Susitikimas su Kvapu leidžia geriau pažinti tikrąjį save, lyg praskleidžia šydą, dengiantį tai, kas subtilu, jautru, artima ir sava. Jis tampa geriausiu draugu, su kuriuo norisi būti visada.
 
Per aromaterapinę – savęs pažinimo sesiją bendrausime su eteriniais aliejais, kurie, kaip manė mūsų protėviai, yra augalo dvasia, kuri bendrauja su mūsų dvasia. Subtiliai prisiliesdami prie augalų dvasios, prisiliesime prie savęs dar nepažinto. Kurdami kvapą, lyg (at)kursime save esminį ir tikrą. Susikursite kvapą iš 100% natūralių eterinių aliejų, absoliutų, ekstraktų, balzamų ir kitų kvapiųjų substancijų, per tūkstančius metų mus pasiekusiu senųjų civilizacijų naudojamu metodu.
 
Sesijos trukmė – 1,5 – 2 val.
 
Kaina 35 eurai
 
Apie mane
 
Regina Jasukaitienė
 
Trumpas mano kvalifikacijos ir praktinės patirties aprašymas:
 
* Šiuo metu studijuoju Londono Integruotos kūno ir judesio terapijos institute (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy.
 
* Studijavau Integruotą šokio ir judesio psichologiją ir psichoterapiją Maskvos profesinio vystymo integruotos psichologijos institute.
 
* Studijavau Geštaltinės psichoterpijos metodą Lietuvos geštaltinės psichoterapijos institute.
 
* Studijuoju Aromaterapiją įvairiuose kursuose ir seminaruose, taikau praktikoje, mokiausi įvairių masažo ir kūno technikų, kurias integruoju į savo veiklą.
 
www.naturaluskvapai.lt
 
info@naturaluskvapai.lt
 Grįžti atgal