ENJuoko joga

 Juoko joga – laikas besijuokiant be jokios priežasties. Veiksmas vyksta be juokinimo, anekdotų ar pokštų. Juokas inicijuojamas pratimų forma žmonių grupėje, o palaikant akių kontaktą ir žaismingumą jis greitai virsta spontanišku ir užkrečiančiu.

Ši praktika apjungia juoko pratimus, emociją ir jogos kvėpavimą, kas ir suteikia mums žvalumo ir teigiamos energijos. Juoko jogos užsiėmimai paremti faktu, kad mūsų kūnas nejaučia skirtumo tarp realaus ar imituojamo juoko. Šiuo atveju gauname tą pačią fiziologinę ar psichologinę naudą.

Apie Renatą Rachmanovaitę

Nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. sertifikuota Joga Nidra instruktorė. Nuo 2020 m. balandžio mėn. sertifikuota Yin Joga instruktorė. Nuo 2021 m. rugsėjo mėn. sertifikuota Juoko jogos instruktorė. Nuo 2022 m. balandžio mėn. Vaikų jogos instruktorė.
 
 
 
Nuo 2021 m. dirbau projekte ,,Geros savijautos programa mokiniams", vaikams mokyklose vedžiau juoko jogą, komandiškumo pagrindus ir streso valdymo praktikas. Viso projekto metu susitikau ir padirbejau su 500 vaikų, nuo pirmokų iki vienuoliktokų. Turiu pedagoginės veiklos kvalifikacinį pažymėjimą, tad teorinės žinios ir praktinė patirtis leidžia išmanyti darbo su vaikais subtilybes. Nuo 2023 m. vasario mėn. vedanti unikalias Lietuvoje Yin jogos online ryto treniruotes. Daugiau apie online Yin jogą - https://www.jogaonline.lt/yin.
 
  Grįžti atgal