ENSantykių peržiūrėjimo ir harmonizavimo praktika su kvėpavimu

APIE PRAKTIKĄ

Vieni su kitais bendraudami, žmonės sukuria santykių erdvę (fiziniame, emociniame, mentaliniame lygmenyse). Ten susikaupia tiek teigiamos, tiek neigiamos psichinės energijos. Pastaroji gali išbalansuoti santykius. Ši praktika suharmonizuoja santykių erdvę ir padeda atstatyti santykius.


KAIP VYKSTA PRAKTIKA

Dalyviai praktikos metu įvedami į meditaciją. Suformuojama užduotis Sielai valyti destruktyvių santykių su partneriu ar kitu artimu žmogumi energiją. Dalyviai su kiekvienu įkvėpimu pasiima atgal tai, ką neigiamo suteikė pasirinktam žmogui ir iškvepia meilę ir šviesą. Paprašo Sielos, kad ji pašalintų visą negatyvą, kuris neigiamai veikė tarpusavio santykius. Dalyviai gauna įrankį, su kuriuo gali dirbti vėliau savarankiškai tol, kol transformuojasi visas negatyvas santykiuose.


TRUKMĖ - 2 val.

KĄ REIKIA TURĖTI - Kilimėlį, pledą.


PROGRAMOS AUTORIUS/VEDANTYSIS

Sigitas Povilaitis – jau 35 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki meistras Mokytojas Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą. Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla”, bekontaktinio bioenergetinio poveikio kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, praktikuoja Dzogchen praktiką.

 
Grįžti atgal