ENRegresinis rebefingas

Gimimo momento transformacija

APIE PRAKTIKĄ

Gimimo momentu gauname stiprių stresų, kurie trukdo mums siekti savo tikslų, gyventi sėkmingą ir laimingą gyvenimą. Specialaus rebefingo metu ši stresinė energija išlaisvinama ir transformuojama. Atsiveria kelias į naują gyvenimą!

KAIP VYKSTA PRAKTIKA

Rebefingas (angl. rebirthing) – tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną ir valyti kūną, mintis ir jausmus nuo streso. Regresinio rebefingo metu, žmogus, dalyvaujant rebefingo specialistui, įeina į meditacinę būseną ir grįžta laiku atgal į savo gimimo momentą. Kadangi visa infomacija kaupiasi žmogaus pasąmonėje, tai kvėpuojant ritmingu vientisu kvėpavimu, gimimo momentu gauti stresai, baimės ir kiti energetiniai blokai iškeliami. Dirbant su blokais, jie transformuojasi į laisvai tekančią energiją, kuri padeda dalyvio savirealizacijai.

TRUKMĖ – 2 val.

KĄ REIKIA TURĖTI

Kilimėlį, pledą. Bent valandą būti neprisivalgius.

PROGRAMOS AUTORIAI/VEDANTIEJI

Sigitas Povilaitis ir Jolanta Šindeikienė.

Sigitas Povilaitis, rebefingo meistras, pagal rytietišką sistemą dirba nuo 1990 m. Jo pravedami rebefingai yra stiprūs ir efektyvūs. 35 metus dirba netradicinės medicinos ir parapsichologijos srityje. Jis yra sertifikuotas vienas pirmųjų Reiki meistras Mokytojas Lietuvoje pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralią sistemą.

Jolanta Šindeikienė – gydytoja, jau 14 metų Reiki meistrė Mokytoja, chirologė, organizatorė, konsultantė, saviugdos trenerė. Praktikuoja jogą, kvėpavimo praktikas, domisi Vedų filosofija. 
Grįžti atgal