ENOšo dinaminė meditacija

 Medituojant, judant vidun aiškėja mūsų potencija ir prigimtis. Natūraliai mes esame kosmosas – sveikas, turtingas, laimingas. Ir tai atsiskleidžia, auga medituojant. Ypatinga meditacijų specifika vedant meditacijos meistrui Prembudai – medituojama su kundalini energija, kuri padeda greičiausiai ir lengviausiai pajusti pabudusių energijų ir meditacijos, bei dvasios poveikį. Taip mes galime prisijungti prie pirminės energijos ir pirminio šaltinio abiejų polių - viduje, tuštumoje ir išorėje, materijoje.

 

Ošo dinaminė meditacija - sveikatinantis, harmonizuojantis ir įkvepiantis rytinis kūno, proto, energijų ir sielos susitikimas, apsivalymas, susiderinimas ir atgaiva bei augimas. Tai kvantinė meditacija. Ji tęsiasi vieną valandą, turi tris paruošiamąsias fazes - kvėpavimo, katarsio ir energijos auginimo po 10 min, ketvirtą – meditacijos ir penktą šokio fazes po 15 min. Medituojama užsimerkus. Visos fazės turi kvantinius šuolius. Tai tinkamiausia meditacija skubančiam ir įsitempusiam Vakarų žmogui. Ji iš karto duoda vaisius. Dinaminė meditacija medituojasi  labai lengvai ir laiminančiai, jei paleidžiame ego ir laidžiai vedame kūną, protą, energijas ir sielą pagal sąmonę. Medituojant sąmoningai ir totaliai, vientisai ir ypač svarbu - labai lengvai visas fazes, transformuojasi ir visas gyvenimas, sveikata ir savijauta, susijungia dalykai, kurie be meditacijos pagal prigimtį negali susijungti. Ypač įkvepia vientisumo ir sielos augimas, kuris daug lengviau randamas ir įkūnijamas bei įdvasinamas medituojant su kundalini energija. Ošo dinaminėje meditacijoje su kundalini energija purvas virsta lotosu, pyktis – džiaugsmu, velnias – Dievu. Prašom būti jautriais ir atsakingais! Tuomet rezultatas – garantuotas! Medituojama ryte, tuščiu skrandžiu, apsirengus lengvais, higieniškais ir patogiais rūbais.

Čia pateikiama Prembudos vedama Ošo dinaminė meditacija Mandala festivalyje 2022 07 23: https://www.youtube.com/watch?v=YuL5Weonylk

 

 Vedančio aprašymas

Praktiką - meditaciją ves – meditacijos meistras Prembuda – mokslininkas, t.dr. ir meditacijos meistras, Meditacijos centro "Ojas" įkūrėjas, sąmoningai patyręs kūno ir dvasios vienovę. Tai vienintelis žinomas meistras, kuris medituoja ir veda Ošo dinaminę meditaciją labai lengvai ir palaimingai. 

Transformuojasi ir sveiksta emocijos, protas, siela ir visos kūno ląstelės. Net jų genomai.

Prembuda nuo 1981 praktikuoja ezoteriką, nuo 1992 m., kasdien medituoja Ošo dinaminę, nes jau per pirmą dinaminę pamatė jos sveikatinančią, transformacinę ir laiminančią potenciją. Prembuda gyvena be ligadienių ir nelaimių nuo 1992 m., kaip ir dauguma atėjusių medituoti. Dinaminė 10-20 kartų sumažina ligų ir nelaimių riziką.

Prembuda – labai lengvai ir ekstaziškai medituojamos Dinaminės meditacijos propaguotojas, jo žodžiais

„Ošo dinaminė meditacija turi didingą potencialą, nes kasdien ją medituojant dinginėja visos fizinio kūno ir psichinės ligos. Ji veda tiesiai į gerovę ir sveikatą, laimę, džiaugsmą ir palaimą, o amžėjant ji pralenkia laiką ir savijauta ne tik gerėja, bet tampa daug geresnė nei vaikystėje ar jaunystėje“.

Daug kartų lankėsi ir mokėsi Indijoje, Ošo ašrame, atlieka mokslinius - dvasinius tyrimus, naudoja meditaciją moksle ir pažangaus verslo vadybai, stereoregos ir stereoveikos ugdymui, su pranešimais dalyvauja mokslinėse konferencijose JAV.

Aplink Prembudą ir meditaciją yra susibūręs gerovės sąmoningumo ugdymo meditacinis ašramas, gyvuojantis nuo 1996 m.

Parašė ir išleido knygą „Meditacija – sielos dalijimasis“, kurioje atsakymai problemoms nuo kūno iki sielos spręsti pateikti dėsnių ir taikymo būdu.

Tai gyvas pavyzdys kaip realiai galima meditacinius potyrius ir įžvalgas atnešti iki kūno, darbo ir gyvenimo.

Čia pateikiama viena iš Prembudos vedamų Ošo dinaminių meditacijų: https://www.youtube.com/watch?v=pGk4hp3r4xk

Apie centrą: https://www.ojasmc.eu/lt/prembuda/


 

          A person with his hands up

Description automatically generated                                                                       
Grįžti atgal