ENManifestacijos

 
Manifestacija - tai energijos virtimo forma dėsnis. Pirmoje paskaitos dalyje pristatysiu šį dėsnį praktiškai - kuomet norai ar mintis virsta materialiu dalyku, ir taip pat aptarsime, kuo grindžiasi sėkminga arba netokia, kokios tikėjomės, manifestacija.


Antroje paskaitos dalyje - kartu padarysime ir Manifestacijos meditaciją - energetinį susilygiavimą su savo vizija. Jos metu padėsiu atrasti žymiai geresnį atitikmenį tikrąjai - asmeniškai - gausai.

Šio užsiėmimo metu dalyviai įgis išsamesnes žinias, kaip iš tikrųjų glaudžiai susiję iš pažiūros skirtingos energijos; taip pat pagerins savo sąmoningos manifestacijos įgūdžius; atras savyje ribojančius įsitikinimus ir galbūt atras būdų kaip rasti jiems sprendimą.

— (tie šia vieta galite sutrumpinti ir parašyti mano kvietimą, kad laukiu visų, arba tęsti su pilnesne versija - žiūrint kiek pristatyme telpa vietos)

Patyrinėsime kokios kitos energijos formos, be minčių, dar gali įtakoti mūsų norų virtimą (arba ne) realybe:

- Noro išsipildymą ribojančių įsitikinimų atradimas. Kaip atpažinti iš kur kyla baimė, ir kodėl dažniau nesąmoningai renkamės neturėti, negu turėti
- Sąmoningi pasirinkimai ir valios įtaka
- Energetinis susilygiavimas su norima kryptimi - kas tai yra ir kaip tai padaryti
- Mūsų norai ir (ne)prisirišimo svarba. Kaip svarbu neturėti viena kitai prieštaraujančių idėjų.
- Pasitikėjimo svarba

Taip pat kalbėsime apie karmą, jos įtaką ir svarbą; laiko linijas ir jų krypčių keitimą - truputis žinių kaip vyksta manifestacijos dėsnis, žvelgiant iš paukščio skrydžio.

Vygandas Šimkus, Ekstrasensorikos Akademijos įkūrėjas

Esu bioenergetikas, empatas, mokytojas. Dirbu su ir mokau pajausti ir įvaldyti dvasines energijas jau virš 9 metų. Chanelinu sielos vedlius, gebu perduoti jų žinutes. Su vedlių pagalba padedu žmonėms išmokti jausti ir įvaldyti darbą su energijomis, nuo pradedančiųjų iki meistrų. Mano širdies kvietimas yra padėti žmonėms išmokti padėti patiems sau. Pavyzdžiui išmokstant bendrauti su savo sielos vedliais, per pagalbinius instrumentus, tokius kaip runos, Taro, Lila žaidimas, konsteliacijos, Reiki. Mokau intuityviai konsultuoti, gydyti energetiniu būdu. Esu Reiki meistras, naudoju Theta Healing ir kitas gydančiąsias energijas. Gerbiu visus žmones jų pasirinkimuose. Nes tikiu, kad nieko nebūna šiaip sau, viskas turi prasmę. Ir kiekviena siela, ateidama šion Žemėn, renkasi savo kelią, tam kad mokytųsi.


Lauksiu visų užsiėmime!

 
Grįžti atgal