ENCigunas "Falun Dafa”

 Esu latvis Peteris. Būdamas matematikas ir tiksliųjų mokslų šalininkas nesitikėjau, jog kada nors kalbėsiu apie žmogaus kūno energijas ir panašias ezoterines temas. Prieš ketverius metus pradėjau užsiimti "Falun Dafa” praktika ir per savo patirtį bei studijuodamas knygą "Džuan Falun” supratau, kad cigunas yra labai rimtas mokslas, nes atskleidžia žmogaus sugebėjimų potencialą. Prieš dvejus metus likimas atvedė mane į Lietuvą, išmokau lietuvių kalbą. Tikiu, kad mano misija yra skleisti šios nuostabios praktikos metodą lietuviams. Šiuo metu Viniuje esame būrelis praktikuotojų ir festivalyje "Falun Dafa” padės pristatyti vietinė kolegė Milda. Mano paties kelias iki šiol buvo pilnas stebuklų ir iššūkių, norisi dalintis praktika ir tikiuosi, kad atsiras susidomėjusių!

"Falun Dafa” 1992 m. buvo pristatyta kinų meistro Li Hundži ir šiuo metu visame pasaulyje vienija daugiau nei 100 mln. praktikuotojų. Sistema apjungia meditacijos ir ciguno (QiGong: Qi - gyvybinė energija ir Gong - darbas) technikas ir sparčiai išpopuliarėjo tiek dėl teigiamo poveikio žmonių sveikatai bei bendrai gyvenimo kokybei, tiek dėl moralinės filosofijos. Pati praktika yra atsieta nuo religijos, tačiau dėl savo stipraus efekto žmonių dvasinei ir fizinei gerovei dažnai įvardijama kaip dvasinė praktika. Kaip atrodo pati praktika?

• "Falun Dafa” sistemoje yra penki energetiniai pratimai. Juos galima atlikti individualiai su video pagalba, arba galima praktikuoti kartu grupėje. Geriausia pratimus daryti gryname ore, gamtos apsuptyje.

• Pratimai yra fiziškai nesudėtingi, tinkami bet kokio amžiaus, bet kokios sveikatos, bet kokių pažiūrių žmonėms. Vienintelis kriterijus – noras tobulėti.

• "Falun Dafa” remiasi trimis universaliais principais: Tiesa, Gerumu ir Pakantumu.

• Praktika yra nemokama ir prieinama visiems.

Daugiau informacijos: https://www.falundafa.org/

 

 
Grįžti atgal