ENPolinkis mylėti per stipriai

 Mylėjimas per stipriai - kas tai ir apie ką tai?

Mylime per stipriai, jei didesnę laiko dalį mylėdamos nesijaučiame laimingos, nejaučiam pilnatvės, gyvename skausme ir kančioje. „Mylėti per stipriai“ - tai emocinė, o kartais ir fizinė ar finansinė priklausomybė. Šią priklausomybę dažniausiai turi moterys, tačiau „įsimylėti per stipriai“ gali ir vyrai.

Nors „mylėjimas per stipriai“ yra vadinamas netiesiogine priklausomybe, tačiau tai tikrai nereiškia, kad ji lengvesnė ar paprastesnė. Ji lygiai taip pat yra labai skausminga ir sunkiai įveikiama.

Vistik įveikiama!

Ar gali meilė būti per stipri?

Tikrai taip, meilės negali būti per daug, tačiau ji tikrai gali būti per stipri.

Kaip taip?

Apie visa tai kalbamės, ieškom atsakymų ir sprendimų su visomis klientėmis tiek moterų palaikymo grupėje „Moterys, kurios myli per stipriai“, tiek individualiai.

Esu Nijolė Gylė – pirmosios Lietuvoje ir iki šiol vykstančios moterų palaikymo grupės „Moterys, kurios myli per stipriai“ įkūrėja. Mylėjimą per stipriai pati esu išgyvenusi ir jį įveikusi mažiausiai du kartus, todėl puikiai žinau, kas tai yra ne iš knygų ir vadovėlių, o savo asmeniniu „kailiu“. Žinau, kaip nepakeliama tame būti, kaip sunku visa tai išgyventi ir kiek jėgų, drąsos, stiprybės, atkalumo, užsispyrimo, tikėjimo ir vilties reikia tai įveikti.

Moterų palaikymo grupė įkurta 2010 metais., individualų palaikymą vedu nuo 2016 metų - susikaupė tikrai padori patirtis. Dabar iš toksiškų santykių ir iš mylėjimo per stipriai padedu ištrūkti kiekvienai, kuri kreipiasi ir priima sprendimą eiti sveikimo keliu. Išeitis VISADA yra!

Susidomėjai? Turi klausimų?

Atvyk. Prisijunk. Sudalyvauk.
Grįžti atgal