ENNATŪRALŪS GYDYMO BŪDAI

Išsamus pokalbis apie emocinę, psichinę ir fizinę sveikatą

Jana supažindins Jus su keliomis sveikatinimo praktikomis, papasakos savo gyvenimišką patirtį įveikiant onkologinius susirgimus bei atsakys į Jums rūpimus su sveikata (emocine, psichologine, fizine) susijusius klausimus.

Tai susitikimas su žmogumi, užsiimančiu įvairiais tradiciniais ir netradiciniais sveikatinimo būdais, holistine medicina.

Jana yra sukaupusi didelę patirtį gydant net ir labai sunkius ligonius. Gydymas ir pagalba vyksta dvasiniame, emociniame ir fiziniame lygmenyse.

Janina Jonynaitė (Jana) savo asmeniniu pavyzdžiu – unikalia gyvenimiška ir profesine patirtimi – atvirai ir nuoširdžiai dalinasi su visais norinčiais įveikti sveikatos (psichinius/emocinius/fizinius) negalavimus.

Janinai 36 m., ji augina 2 vaikučius, yra baigusi 6 aukštuosius mokslus. Gyvenime patyrusi ir ‘karšto’ ir ‘šalto’, atlaikiusi ne vieną gyvenimo jai siųstą išbandymą, tris kartus persirgusi onkologinėmis ligomis, pati išsigydė ir susitvarkė sveikatą. Gydydamasi natūraliomis priemonėmis, ji pati gilinosi, atrado ir susistemino įvairius tradicinius ir netradicinius sveikatinimo metodus bei pritaikė juos šiuolaikiniam žmogui pagal jo gyvenimo ritmą.

Nepriklausomai nuo to, ar žmogus ateina su konkrečia problema (psichine, fizine (skausmu, negalavimu)) ar negali problemos įvardinti (dvasinis skausmas, širdgėla), konsultacijų metu Janina padeda atrasti pasekmių (skausmo, ligos ir kt.) priežastis.

Nustatinėjimas ir paieškos yra daromos įvairiais būdais ir metodais priklausomai nuo konkrečios situacijos ir žmogaus, t.y. nustatomas tiesioginis priežasties ir pasekmės ryšys bei pašalinama konkrečios problemos (ligos, negalavimo) priežastis.

Kompetencija:

 - Psichologijos bakalauras (Vilniaus universitetas);

 - Psichoanalizės instituto Transpersonalinės psichologijos katedra

 - Sisteminė fenomenologinė psichoterapija (konsultacija) ir sisteminės šeimos konsteliacijos

 - Valeologija/Natūropatijos diplomas (mityba, homeopatija ir žolelinė medicina);

 - Kineziterapija, manualinė chiropraktika;

 - Tai Či asociacijos valdybos narė;

 - užsiima ir praktikuoja, gilinasi į įvairias kvėpavimo praktikas, asmenybės augimo technikas;

 - veda seminarus, mokymus, grupines ir individualias konsultacijas.
Grįžti atgal