ENSusitikimas su vidiniu vaiku

Susitikimas su savo Vidiniu Vaiku

„Vaikai yra smalsūs ir mėgsta riziką. Jie turi daug drąsos. Jie ryžtasi žengti į pasaulį, kuris yra neišmatuojamas ir pavojingas. Vaikas nuo pat pradžios pasitiki gyvenimu ir gyvenimo procesu. Mes bandome išmokyti juos gyventi... tačiau tai jie moko mus, kas yra gyvenimas."

John Bradshaw

Šiame vakare per meditacinę patirtį atrasime ryšį su savuoju vidiniu vaiku. Su tuo, kuris gyvena kiekvieno iš mūsų širdyje...

Užsiėmimo vedėjai:

Aidas Gytenis Giedraitis

Harmoningos Asmenybės Raidos Asociacijos prezidentas Aidas Gytenis Giedraitis yra Kauno medicinos universiteto gydomojo fakulteto absolventas, Europos geštalto asociacijos tikrasis narys bei sertifikuotas Europos geštalto psichoterapeutas, NLP meistras, netradicinio japoniško gydymo metodo Reiki meistras, daugiau nei 30 metų praktikuojantis rytietiškas meditacijas.

Amiya Bernal

Gimė Meksikoje, užaugo Ispanijoje, gyveno Brazilijoje ir Indijoje. Padarė karjerą kaip marketingo komunikacijos specialistė ir profesionali šokėja. Pastaruosius 9 metus visiškai atsidavė savęs pažinimui ir meditacijai. Intensyviai mokėsi darbo su žmonėmis Europoje, Amerikoje ir Indijoje. Mokėsi: konsultavimo, tarpusavio santykių dinamikos, darbo su subtiliaisiais šviesos kūnais, streso valdymo, AUM meditacijos vedimo, ajurvedinio jogos masažo ir sąnarių atpalaidavimo, darbo su vaikystės traumomis (Primal Deconditioning), čakrų energijos konsultavimo ir Tantros. Gavo Reiki Meistro laipsnį. Pastaruosius šešerius metus yra tantrinėje partnerystėje su savo vyru Aidu.
Grįžti atgal