ENMandala meditacija

 Yra didelis skirtumas tarp to, kaip mes elgiamės, kuo save laikome ir kokia yra reali mūsų potencija, kuri atsiskleidžia meditacijos dėka... mes esame begalė kosminių atomų, trilijonai kosminių ląstelių, Kosmosas... belieka atsipalaiduoti savyje ir paliesti Šaltinį, jo išorinį polių – materiją ir vidinį – sąmonę. Jei einame su Kosmosu, Šaltiniu visa kita vyksta savaime. Tai patiriame ir akivaizdu meditacijoje.

Ošo Mandala meditacija – keturios fazės po 15 min.

Medituoti geriausiai keletą valandų nevalgius. Būti apsirengus lengvais rūbais, nepavargus, turėti kilimėlį.

 

Meditacijoje pabudinama energija ir dvasia nuo pamato, šaknų, nuo fizinio kūno iki sąmonės ir sudaromas pilnas gyvybės ratas nuo kūno iki sielos ir sąmonės ir atgal. Sąmonei palietus kūną ir energiją, ji kyla, sveikatina, džiugina, laimina ir užpildo aukštesnius centrus ir kūnus. Energija gali kilti aukštyn iki trečios akies. Klausimai miršta, atsakymai gimsta, ateina. Anapus žodžių ir minčių.

Mandaloje bėgdami išjudiname energijas nuo kojų. Jos atgyja. Energija pradeda tekėti. Jeigu negalvojame, išliekame sąmonėje, tai bėgimas tampa laiminantis.

Antroje lingavimo fazėje atsipalaiduojame, energija kyla aukštyn.

 

Trečioje fazėje sukant akis energija juda į trečią akį, koncentruojasi, užpildo sielą ir dvasią.

Ketvirtoje fazėje nieko nedarant vyksta transformacija. Tai jautrus ir galingas holistinės meditacijos metodas.

  Meditacinę praktiką ves – meditacijos meistras Prembuda Vrubliauskas – mokslininkas, darbkūrys ir vadybininkas, Meditacijos Centro Ojas 1994 įkūrėjas, sąmoningai patyręs kūno ir dvasios vienovę. Tai vienintelis žinomas meistras, kuris medituoja ir veda Ošo dinaminę ir kundalini meditacijas labai lengvai ir palaimingai. Kuo toliau, tuo lengviau ir palaimingiau. Taip dirba ir gyvena. Prembuda dar būdamas Vilniaus universiteto mokslo darbuotoju, 1992 m. atnešė meditaciją į Lietuvą. Nuo 1992 m. neturėjo nė vieno ligadienio. Visi, kurie tinkamai medituoja, serga 10-20 kartų rečiau ir trumpiau. Mažiau nei vieną dieną per metus. Sveikatą papildo su meditacija ateinantis džiaugsmas, išoriniai ir vidiniai turtai. Daug kartų lankėsi ir mokėsi Indijoje, Ošo ašrame, atlieka mokslinius - dvasinius tyrimus, naudoja meditaciją moksle ir pažangaus verslo vadybai, odontologijoje, optometrijoje, stereoregos ir stereoveikos ugdymui, su pranešimais dalyvauja mokslinėse konferencijose Europoje ir JAV. Aplink Prembudą ir meditaciją yra susibūręs gerovės ir sąmoningumo ugdymo meditacinis ašramas, gyvuojantis nuo 1996 m. Parašė ir išleido gyvenimo, mokslo ir meditacijos dėsnių knygą „Meditacija – sielos dalijimasis“, kurioje atsakymai pateikti problemoms spręsti nuo kūno iki sielos. Prembuda yra gyvas pavyzdys kaip realiai galima meditaciją ir jos turtinančius bei laiminančius potyrius ir įžvalgas atnešti iki kūno, darbo ir gyvenimo. Atnešti ir dalintis, ir taip turtinti bei laiminti aplinką ir visą gyvybę.

Interneto svetainės adresas: www.ojasmc.eu

 
Grįžti atgal