ENOšo dinaminė meditacija

 Pirma: Yra didelis skirtumas tarp to, kuo esame, save laikome ir kokia yra reali mūsų potencija, kuri atsiskleidžia meditacijos dėka... mes esame kosmosas...

Negalime išmokti plaukti neįbridus į vandenį, negalime būti sveiki, turtingi ir laimingi, nepradėjus kurti, sveikatintis ir laimintis, nepradėjus medituoti…

Antra: Kokia meditacinė praktika bus ir ką ji gali duoti:

 Ošo dinaminė meditacija - sveikatinantis, harmonizuojantis ir įkvepiantis rytinis kūno, proto, energijų ir sielos susitikimas, apsivalymas, susiderinimas ir atgaiva.Tai kvantinė meditacija su trimis kvantiniais šuoliais per pirmas tris paruošiamąsias pakopas ir ketvirtą – meditacijos pakopą.

Taitinkamiausia meditacija skubančiam ir įsitempusiam Vakarų žmogui. Ji iš karto duoda vaisius.

Tai meditacija, kurioje medituojasi  lengvai ir laiminančiai, jei esame budrūs ir sąmoningi – vedame kūną, protą ir energijas iš bemintės sąmonės. Šiuo metu tokią galimybę siūlo iš bemintės sąmonės, iš čitos tik meditacijos meistras Prembuda.

Medituojant sąmoningai ar totaliai visas fazes, transformuojasi visas gyvenimas, sveikata ir savijauta, susijungia dalykai, kurie be meditacijos pagal prigimtį negali susijungti. Prašom būti jautriais ir atsakingais! Tuomet rezultatas – garantuotas!

Medituojama tuščiu skrandžiu. Būti apsirengus lengvais rūbais, turėti kilimėlį. 

 Trečia: Vedančio aprašymas

Praktiką - meditaciją ves – meditacijos meistras Prembuda – mokslininkas, t,dr. ir meditacijos meistras, Meditacijos centro "Ojas" įkūrėjas, sąmoningai patyręs kūno ir dvasios vienovę. Tai vienintelis žinomas meistras, kuris medituoja ir veda Ošo dinaminę meditaciją labai lengvai ir palaimingai. Kuo toliau, tuo lengviau ir palaimingiau. Transformuojasi emocijos, protas, siela ir visos kūno ląstelės.
Prembuda nuo 1981 praktikuoja ezoteriką, nuo 1992 m., pradžioje beveik kasdien, po to kasdien medituoja Ošo dinaminę, nes jau per pirmą dinaminę pamatė jos sveikatinančią, transformacinę ir laiminančią potenciją. Prembuda gyvena be ligadienių ir nelaimių nuo 1992 m., kaip ir dauguma atėjusių medituoti.

Prembuda – labai lengvai ir ekstaziškai medituojamos Dinaminės meditacijos propaguotojas, jo žodžiais

„Ošo dinaminė meditacija turi didingą potencialą, nes kasdien ją medituojant išnyksta visos fizinio kūno ir psichinės ligos. Ji veda tiesiai į gerovę ir sveikatą, laimę, džiaugsmą ir palaimą, o amžėjant ji pralenkia laiką ir savijauta ne tik gerėja, bet tampa daug geresnė nei vaikystėje ar jaunystėje“.

Prembuda daug kartų lankėsi ir mokėsi Indijoje, Ošo ašrame, atlieka mokslinius - dvasinius tyrimus, naudoja meditaciją moksle ir pažangaus verslo vadybai, stereoregos ir stereoveikos ugdymui, su pranešimais dalyvauja mokslinėse konferencijose JAV.

Aplink Prembudą ir meditaciją yra susibūręs gerovės sąmoningumo ugdymo meditacinis ašramas, gyvuojantis nuo 1996 m.

Prembuda parašė ir išleido knygą „Meditacija – sielos dalijimasis“, kurioje atsakymai problemoms nuo kūno iki sielos pateikti beveik dėsnių būdu.

Tai gyvas pavyzdys kaip realiai galima meditacinius potyrius ir įžvalgas atnešti iki kūno, darbo ir gyvenimo.

Čia pateikiama viena iš Prembudos vedamų Ošo dinaminių meditacijų

 

 

                                                             

                                                                                                                                                    

                                                                                                                                                  
Grįžti atgal