EN



Konsteliacijos

 SU ŠEIMOS KONSTELIACIJA – IR APIE VARGĄ, IR APIE LAIMĘ - PRAKTIŠKAI.

Galime pasinaudoti konsteliacija pažinimui ir terapijai, bei jos pagalba atskleistus gyvenimo ir santykių dėsnius, suvokimus naudoti gyvenime ir pagalboje kitiems.

KONSTELIACIJA – tai psichologinis-terapinis į sprendimą orientuotas instrumentas, kuris gana akivaizdžiai parodo kas gi iš tiesų vyksta mūsų ir netgi mūsų artimųjų, bei šeimos vidiniame pasaulyje – kodėl kyla konfliktai, nesutarimai, arba kodėl meilės bei artumo, sėkmės trūksta. Kodėl kartais būna mažai veiksmingi kiti jau anksčiau mūsų turimi geri būdai, žodžiai, praktikos.

Konsteliacija mums padeda rasti sprendimus - ko reikia, kad vyro ir moters, tėvų ir vaikų santykiai galėtų būti tinkami, o meilė ir sėkmė augtų. Galime suprasti ir kitas svarbias mums sritis, kaip liga-sveikata bei darbas-pinigai...

Ir labai svarbu – konsteliacijos metu galime pajausti ir išgyventi šiuos pokyčius, kad tai ką radome iš tiesų veiktų tolesniame gyvenime.

Konsteliacija – tai vidinių paveikslų išdėstymas (žmogaus, šeimos gyvenimo scenarijų, pasąmonės modelių), kuris gali vykti grupėje bei individualiai.

Kviečiame susipažinti su konsteliacija kaip su Sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos metodu. Todėl čia mums svarbus aiškus profesionalus supratimas vykstančių procesų žmoguje, šeimoje. Todėl konsteliacija, ar jos elementai bei sisteminis požiūris tampa geru pagalbininku daugelio pagalbos sričių specialistams. Vedami mokymai.

Po to, kai vokiečių psichoterapeutui Bert Hellinger konsteliacijos pagalba pavyko atskleisti sisteminius-vidinius žmonių gyvenimo dėsnius, tvarką, kurią jis pavadino „meilės tvarka“ ir rasti būdus pokyčiams (sprendimus), šis metodas įgavo milžinišką populiarumą visame pasaulyje tiek tarp specialistų, tiek tarp žmonių ieškančių pagalbos, ar asmeninio augimo.

Šie meilės tvarkos dėsniai yra:

Priklausomybė sistemai (šeimai, giminei, grupei). Jeigu kažkuris narys net ir nesąmoningai ignoruojamas, atstumiamas, ar pamirštamas, tuomet jo sunkumai, gyvenimo keliai gali pasireikšti kitose kartose - vaikų, anūkų, net proanūkių.

Tvarka tarp tėvų ir vaikų, jų šeimų. Net su nuoširdžiaisiais ketinimais pažeidus šią tvarką, tėvai praranda savo tėvystės stiprybę, džiaugsmą, o vaikai gali pradėti „tarnauti“ tėvų poreikiams, nerealizuotoms svajonėms, sužeidimams, „nešti jų naštas“, kas, žinoma, sunkina galimybes kurti savo gyvenimus.

Balansas tarp „Duoti ir imti“. Čia atrandame kaip veika sąžinė, formuojasi kaltė ir nekaltumas, kodėl neretai kaltė bei sužeisti jausmai, emocijos ir gyvenimo traumos gali netikėtai pasireikšti pas kitus šeimos narius, vaikus, kelis kart kartojami jų gyvenimuose. Kaip gyvenama su svetimais jausmais, sužeidimais, tikslais, nors jie suvokiami kaip savi... Todėl jie ir būna sunkiai gydomi.

-----------------------------

ŠIAME SUSITIKIME VISI GALĖSITE DALYVAUTI PRAKTINIO PATYRIMO PRATIME,

kur patirsite kaip veikia konsteliacija. Patirsite gyvenimo ir meilės tvarką, kuri išlaisvina mūsų jėgas nuo senų šeimos modelių ir sunkumų – tikrajam savo keliui.

VEDA Kazimieras D. Daugėla, sisteminės-fenomenologinės psichoterapijos terapeutas, specialistų mokymų vedantysis, praktikoje sujungęs profesionalų psichologinį ir dvasinį žmogaus pažinimą.

Po konsteliacijos kartais mūsų klausia „kaip tai įmanoma?“ Tačiau tai ne stebuklas ir ne mistika. Tai – profesionalūs instrumentai bei žmogaus ir gyvenimo dėsnių pažinimas į kurį kviečiame ir jus.




Grįžti atgal