INDRAYA – pasaulio muzikos ritualinė šokio kelionė
Šis muzikos projektas pasiruošęs vesti žmones į ekstatišką susitikimą su savo vidiniais penkiais elementais per muziką ir šokį – su savo vandeniu, žeme, ugnimi, oru ir eteriu arba dvasia. Kiekvienas elementas, kiekviena stichija turi savo charakterį ir savo galią, pasitarnaujančią klausytojui-šokėjui įžengti į savo kūno vidinę šventovę. Kiekvienas elementas turi savo misiją. Pirmučiausia iš jų – ugnies elemento misija. Be ugnies nėra gyvybės, be ugnies visa šokio kelionė gali prarasti savo transformacines galias. Todėl festivalyje „Mandala“ muzikantai koncentruosis į ugnies stichiją, kels Gyvatą / Kundalini aukštyn, vystys universalias muzikines temas, pastatytas ant rupaus archaiško ir lengvesnio meditatyvaus ritmo, skleidžiant ugnies pagimdytąsias Šviesą ir Meilę.
INDRAYA
Šioje šokio kelionėje vedliais dalyvauja balsas ir gyvi instrumentai, organiškai atsiskleidžiantys kūrybiniame energetiniame procese. Šioje kūryboje dalyvauja:
Indrė Šiliauskaitė (balsas, šamaniškas būgnas, shrutti box, dambrelis),
Tavija Norbutaitė-Sakauskė (handpan, perkusija),
Urtė Šabūnaitė (smuikas),
Jonas Iguana (bosinė gitara, akustinė gitara),
Paulius Chockevičius (būgnai, perkusija, kanklės, handpan),
Oleksii Gmyria (būgnai, perkusija, ukulėlė, fleita).