ENĮGALINIMO TRENIRUOTĖS

Įgalinimo treniruotės – efektyvūs, kruopščiai atrinkti fiziniai pratimai, skirti emocijoms, mintims, identitetui, įpročiams treniruoti, stipriau integruoti savo aukštesnįjį Aš į gyvenimą. 

Užsiėmimus veda Laurynas Kavoliukas, kurio Įgalinimo vystymo kelionė prasidėjo daugiau nei prieš 10 metų nuo jogos ir raumenų auginimo. Vėliau per keletą metų intensyvaus darbo šiuos įgūdžius jis perkėlė į aukštesnį lygį bendradarbiaudamas su Lietuvos ginkluotomis pajėgomis. Ekstremaliose treniruotėse Shaolin kovos menų akademijoje, Kinijoje, Laurynas atrado, jog mūsų kūno galimybių ribos priklauso nuo mūsų vaizduotės. Kitaip tariant – „ką galime suvokti, tą galime ir pasiekti“.

Grįžęs į Lietuvą, Laurynas gamtoje ugdėsi savybių, sunkiai suvokiamų vidutiniam žmogui. Po daugybės iššūkių ir atradimų Laurynas nusprendė, jog atėjo laikas tuo dalintis su žmonėmis ir pradėjo vesti patyriminius užsiėmimus Lietuvoje bei užsienio šalyse. Taip išvystė itin efektyvią Įgalinimo sistemą, kuria gali pasinaudoti ir Tu, atverdamas (-a) savo vidinius lobius.
Grįžti atgal