ENJOGA | pradedantiesiems ir pažengusiems

Joga – efektyvi antistresinė priemonė šiuolaikiniam žmogui. Ji sumažina stresą, gerina koordinaciją ir miego kokybę, vysto jėgą ir lankstumą, palaiko raumenų tonusą. Jogos užsiėmimų metu emociškai pailsima, dingsta įtampa, gerėja nuotaika, apsivaloma nuo toksinų, gerėja medžiagų apykaita, reguliuojamas svoris.

Pamoka pažengusiems – dinamiška ir intensyvi, jos metu didelis dėmesys skiriamas kvėpavimo ir judesio dermei. Tai puikus būdas atsipalaiduoti ir sustiprinti kūną.

Pradedančiųjų pamokoje mokysimės jogos pradmenų, didelį dėmesį skirsime taisyklingam pratimų atlikimui ir kvėpavimui. Pamoka tinkama įvairaus amžiaus žmonėms, nepriklausomai nuo jų fizinio pasirengimo, taip pat ir pažengusiems, norintiems atnaujinti žinias.

Į pamoką ateikite apsirengę judesio nevaržančiais drabužiais. Jogą rekomenduojama daryti basomis.

Apie Aigustę Karaliūnaitę:

Aigustė Karaliūnaitė – RYT RPYT tarptautinio lygio jogos mokytoja (multi stiliaus), kuri didžiąją dalį laiko jogos mokytoja dirbo Londone, o dabar moko Vilniuje. Aigustė mėgsta derinti skirtingus jogos stilius atsižvelgdama į mokinio poreikius.

Joga yra pagrindinė Aigustės aistra, todėl ji nenustoja mokytis ir tobulėti (jau turi sukaupusi 785 val. kvalifikacijos kėlimo jogos srityje, iš kurių 700 val. įgytų Indijoje). Antroji aistra – bėgimas. Aigustė taip pat dirba bėgimo trenere ir dabar ruošiasi savo ketvirtajam maratonui.

Daugiau informacijos Facebook ir Instagram @aiyogafitness. Įvairiais klausimais kreiptis: contact@aiyogafitness.com
Grįžti atgal