ENMASAŽAS

Masažai atliekami orientuojantis į visą žmogaus kūną, o ne į vieną žmogaus kūno dalį, pvz. nugarą ar kojas. Patirtis rodo, kad raumenų įtampos sutrikimai atsiranda dėl mūsų minčių,  pasakytų ir išgirstų žodžių, kuriuos mes priimame giliai širdyje, ar nestabilios laikysenos, sukeliančios fiziniam kūnui disbalansą, o sielai ir dvasiai disharmoniją.

Naudojama klasikinio masažo technika pagal kūno energetinį judėjimo srautą, taip pat pritaikant shiatsu stilių su manualiniais judesiais, paprašant reiki, kartu prijungiant ir muzikos garsų terapiją, naudojant tibetietiškus dubenis, skrabučius, būgną ir kitus instrumentus. Taip padedama žmogui atrasti kūno ir sielos harmoniją, suteikiama galimybė pailsėti bei pagalba žmogaus raumenims ir įtampoms.

Kiekvienas žmogaus raumuo yra prisitvirtinęs prie žmogaus griaučių, tad juos atpalaidavus manualinėmis technikomis žmogaus griaučiai atstatomi į natūralią jų padėtį. O nuolatiniu kontakto metu su žmogumi per rankas skleidžiami šviesos srautai žmogaus sielai ir dvasiai. Masažas nėra vien fizinis darbas su kūnu, tai taip pat pagalba, kurios metu atrandama harmonija kūnui ir sielai. Pasitelkus žinias ir širdį gimsta didžiausia energija, kurią stengiamasi perduoti klientui.

 

Atliekami masažai:

Giliųjų audinių masažas – tai taškinis masažas, akcentuojantis susidariusias žmogaus problematines vietas (trombus, krešulius). Manipuliuodami pagal raumens judėjimą siekiame sugrąžinti žmogaus vidinį balansą. Taip pat taikoma manualinė technika, kurios metu padedama atstatyti sąnarių ir slankstelių padėtį, raumenų, minkštųjų audinių jėgą bei sugrąžinti judesių laisvę.

Atpalaiduojančiu (aliejiniu) masažu siekiama žmoguje atrasti poilsio oazę, atliekami malonūs prisilietimai, siekiama suaktyvinti kraujotaką, pagerėja limfos tėkmė, kūno energijos srovė. Masažo metu naudojami ir aktyvūs galūninių energetinių taškų paspaudimai, kurie suaktyvina mūsų kūną, pagerina savijautą.

Muzikos prisilietimas – naudojant tibetietiškus dubenius, skrabučius, būgną, varpelius ir kt. instrumentus, skleidžiamomis garsų vibracijomis prisiliečiama prie žmogaus vidaus. Sukeltos vibracijos skatina betos bangomis paleisti susidariusias emocijas, pajusti savo kūną iš naujo, numirti ir prisikelti.

Masažo meistras: Robertas Gorskis
Grįžti atgal