ENŠatkarmos - jogų valymosi technikos

Joga - savęs tobulinimo, pažinimo sistema, susidedanti iš daugybės komponentų: jogos asanų, pranayamos (kvėpavimo praktikų), shatkarmų (valymosi technikų), mantrų, meditacijos, vegetarizmo, sveiko gyvenimo būdo ir dar daug daugiau. Joga yra ne tik technika ir praktika, bet ir gyvenimo būdas, susijęs su giliomis filosofinėmis ir moralinėmis sampratomis, su Vedų kultūra ir reinkarnacija. 

Pakeisk save ir pasaulis aplink pasikeis.

Seniausiame traktate Joga sutra Patandžali duodamos etninės ir moralinės normos, kurių privalu laikytis norint suprasti ir teisingai praktikuoti jogą. Vienas iš Nijamos principų yra Šauča, t. y. švara - tiek vidinė (minčių, proto, sąmonės), tiek išorinė (švarus kūnas, higiena ir pan.). Vėlesniuose traktatuose aprašomos konkrečios valymosi technikos Šatkarmos (sankrite Sat-Karman, sat – šeši, karma – veiksmas). Šešios organizmo valymosi praktikos, kurių tikslas palaikyti konkrečių organų veiklą ir sudaryti specifinį psicho-emocinį poveikį tam tikriems organams.

Šatkarmų praktikos yra labai galingos ir veiksmingos, todėl su jomis reikia elgtis labai atsakingai. Paskaitos metu jūs būsite supažindinti su valymosi technikomis ir jų poveikiu jūsų organizmui.

 

Mantra OM

Mantra OM - tai Visatos dainavimas.
Mantros - tai stiprus instrumentas savęs perprogramavimui.
Tai priemonė "išsivalyti" savo protą, kalbą, kūną.
Tai puikus būdas vakaro praleidimui, naujų patirčių ir draugų rato praplėtimui :)

Audrius Bružas - VILKAS
Tarptautinės jogos federacijos Hatha jogos instruktorius. Baigęs Tarptautinės jogos federacijos instruktorių
kursus http://www.internationalyogafederation.net , kuriuos organizuoja sveiko gyvenimo būdo OUM.RU klubas.

Mentalinės Aritmetikos ABACUS GROUP projekto vadovas Lietuvoje. Atstovauja ABACUS GROUP Mentalinės Aritmetikos mokyklą Lietuvoje. http://www.abakus.lt
FB Audrius Vilkas, email: vilkojoga@gmail.com

Praėjus komersanto, pardavėjo, verslininko kelią pasaulis taip sudėliojo įvykius kad jį reikėjo pažinti iš naujo. Teko prieš aštuonerius metus atrasti ir susikurti viską iš naujo. Pradedant nuo vertybių, fizinio, energetinio ir dvasinių kūnų funkcionavimo, baigiant pasauline istorija ir ekonomika. Jogos kelias - tai viena iš daugelio savęs pažinimo sistemų, padedanti atrasti žmogaus tikrąją prigimtį ir paskirtį.
Grįžti atgal