ENKRIZĖ | jos žala ir nauda asmenybei, būdai, kaip ją išgyventi

Krizės – neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo ir raidos dalis. Žodis “krizė” sen. graikų kalboje reiškė sprendimą, posūkio tašką. Šiuolaikiniame pasaulyje krizė yra lūžis, perversmas, kuris leidžia žmogui išgyventi perėjimą iš vieno  raidos etapo į kitą, išspręsti susiklosčiusias netipines situacijas. Krizės dažnai išryškina užslėptus konfliktus. 

Išgyvendamas krizę žmogus patiria tam tikras būsenas, ieško būdų, kaip tvarkytis su kylančiomis emocijomis, taip išmokdamas kitokių elgesio modelių, augindamas savo asmenybės potencialą.
Kiekvienas žmogus turi patirti tam tikras emocijas ir būsenas tam, kad galėtų surasti sprendimą kritinėje situacijoje ir taip išgyventi ją. Išgyvenant krizę svarbu atpažinti ir įsisąmoninti emocijas, atrasti turimus asmeninius resursus ir atlaikyti krizę. 
Užsiėmimo tikslas: supažindinti su krizės apibūdinimu, tipais, požymiais; aptarti būdus, kaip galima lengviau išgyventi kritinę situaciją.
Užsiėmimą veda Anastasija Pilkionienė, psichologė, Individualiosios psichologijos konsultavimo programos klausytoja, konsultuojanti su profesine priežiūra.
Užsiėmimo trukmė 1.5 val.
 Grįžti atgal