ENTAO moterims

Daosių seksualinės praktikos, dar žinomos kaip seksualinis kung fu, padeda moteriai atskleisti savo moteriškumą, atgaivinti santykius poroje, sustiprinti subtiliuosius raumenis. Mokymą festivalyje perduos sertifikuota dao praktikų instruktorė Edita Esenku, kinų meistro Manteko Čija mokinė. Editos mokymai moterims „Gydomoji Tao Meilė“ per kelerius pastaruosius metus sulaukė itin didelio moterų susidomėjimo. Įvaldžius šias praktikas trumpėja ir lengvėja menstruacijos, moteris gali pasigirti stabilesne emocine būsena, šios praktikos padeda subalansuoti hormonus, treniruoti intymius raumenis, kad abu partneriai poroje būtų laimingi ir patirtų tai, kas jiems gamtos duota. Daosių tantra prasideda nuo savęs – nuo savarankiško darbo su savimi, kuris apima meditaciją, ciguno pratimus ir intymių raumenų treniruotes. Gerumo, laimės ir meilės energijai vyraujant mylėjimosi metu mes gauname gydomąją jėgą, kuri skatina regeneracinius procesus mūsų organizme. 

Moteriškoms treniruotėms naudojamas nefrito kiaušinis – iš senovės kinų imperatoriaus rato atėjusi tradicija, kurią žinojo tik išrinktieji. Nefrito kiaušinio praktika pagerina kraujotaką intymioje zonoje, padeda išsivaikščioti toksinams, palaiko moters lubrikacijos gamybą, padeda išvengti šlapimo pūslės nelaikymo ir pagerina situaciją jau esant šiam negalavimui. Treniruodamasi su nefrito kiaušiniu palaipsniui moteris gali išmokti patirti orgazmą su savo mylimuoju, jei jo nėra patyrusi, ar gilinti savo potyrius.

Festivalyje „Mandala“ spėsime tik apžvelgti esminius daosių seksualinių praktikų momentus. Bus dėstoma ne tik teorinė medžiaga, bet ir atliekama ciguno mankšta, vidinės šypsenos meditacija, sėdomis treniruosime subtiliuosius raumenis, bus išsamiai paaiškinta kaip naudojamas nefrito kiaušinis ir kaip vyksta energijos judėjimas moters kūne, kaip mes galime seksualinę energiją transformuoti į gyvybinę energiją.

Dalyvauti mokymuose specialaus pasiruošimo nereikia, gausite bazines žinias kaip galite keisti savo asmeninį gyvenimą į gerąją pusę, pageidaujančios galės įsigyti nefrito kiaušinį ir pradėti treniruotis namuose pagal instrukciją.

Išsamiau apie daosių praktikas: www.gydomojitaomeile.com
Grįžti atgal