ENKaip mintys ardo arba kuria gyvenimą

Roberto Karvausko paskaita-praktika

 

Minčių kilmė

Neatitikimai tarp žinojimo, kaip turi būti, ir realybės, sukelia įtampas, kurios kaupiasi aplink žemę, sudarydamos įtemptos energijos sferą – protosferą.
Iš protosferos sklindančios vibracijos rezonuoja su žmogaus energiniame lauke esančiomis neramumų vibracijomis.

Minčių poveikis aplinkai

Kai minčiai skiriamas dėmesys, ji kuria vaizdinį. Vaizdinys kelia jausmą. Jausmas sukuria energinę vibraciją. Vibracija, kaip banga, sklinda iš žmogaus auros į aplinką, paveikia aplinkinių objektų energinius laukus.

Kintant energijai, kinta ir fiziniai pavidalai. Kuriasi pakitusios situacijos, aplinkybės, reiškiniai, įvykiai. Taip nuo mąstymo kinta žmogaus gyvenimas.

Metas paleisti praeitį ir nebeprojektuoti ateities. Pagaliau leisti sau patirti dabarties momentą ir jį išgyventi šimtu procentų.

Metas pakeisti suvokimą, kad „žinai, kaip turi būti“.

Išdrįski gyventi! 

 Kodėl svarbu gebėti atsipalaiduoti?

Kai atsipalaiduojame, per mus tekanti ramybės energija slopina (disonuoja) mumyse esančias įtampas. Jos virsta ramybe. Mes grįžtame į savo ramybės centrą, apie kurį sukasi pasaulio neramumai.

Atsiranda erdvės ketinimui sukurti.

Svarbiausia – leisti gyvenimui gyventi per Tave su ramybe! 

O kokių rezultatų nori savo gyvenime? Kokios mintys Tavo galvoje? Kaip jas kontroliuoti?

Į šiuos klausimus ir ieškosime atsakymų paskaitoje-praktikoje.

Paskaitos temos

  • Proto esmė
  • Proto savybės
  • Kas yra nerimo šaltinis?
  • Kaip sutarti su neramiu protu?
  • Ko tam reikia?
  • Nuo ko pradėti?

 

Paskaitos metu taip pat bus atliktos labai stiprios praktikos:

SUSIJUNGIMO SU ŠALTINIU KVĖPAVIMAS

Tai, ką Jėzus vadino Tėvu danguje ir ragino su juo susijungti, yra ramybės ir pusiausvyros jausmas žmogaus širdyje. Dėmesingai susitelkiant į šią būseną savyje sprendžiasi visi gyvenimo klausimai.
O būsena žmoguje neatsiejamai sujungta su jo kvėpavimu. Kvėpuojant tam tikru būdu patiriamas visiškos pusiausvyros, atlaidumo, nuolankumo, dėkingumo ir džiaugsmingos palaimos jausmas.
Nušvitę mokytojai sako, kad žmogaus laimė gyvenime tiesiogiai proporcinga tam laikui, kada žmogus susijungęs su savo Šaltiniu.

MEILĖS PAŽADINIMO MEDITACIJA

Ši meditacija leidžia prisiliesti prie tikrojo meilės jausmo.
Kai vieną kartą jį patiriame, išlieka energinė atmintis, kuri kritinėse situacijose iškyla ir suteikia žmogui galimybę priimti sprendimus vadovaujantis būtent šiuo jausmu.

Iš to meilės jausmo, kuris patiriamas meditacijos metu, atsiranda visai kitokie sprendimai kritinėse gyvenimo situacijose.

Tą jausmą svarbu pasėti, o vėliau ugdyti. Bet, jei savyje neturime to tikrosios meilės grūdo, tuomet neturime ir ko ugdyti.

ROBERTAS KARVAUSKAS – Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas ir lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti.
Grįžti atgal