ENTIKRAS. VYRŲ SAVIUGDOS ERDVĖ | gydantis pažeidžiamumas

Tai patyriminė paieška kuriant ir realizuojant naują brandaus vyriškumo apibrėžimą. Kam skirta? Mums. Vyrams, kurie siekia išsivaduoti iš visuomenėje vešančių „tikro vyro“ stereotipų ir leisti sau būti Tikrais. Tokiais, kokie esame.

Šis susitikimas – tai laikas sau. Tai erdvė savirefleksijai ir bendrystei su kitais vyrais. Jo metu patirsime tai, kas mus kuria, kas mus daro tokiais, kokie esame šiandien – prie savo giliausių poreikių. Saugioje erdvėje iš arčiau pasižiūrėsime į tai, kas viduje prašosi dėmesio. Pažinsime iššūkius, su kuriais susiduria kiti vyrai, kartu kursime aplinką, kurioje nebaisu susimauti, ir mokysimės būti Tikrais.

Dirbtuvių metu stiprinsime kultūrą, kurioje vyrai drauge gilinasi į save, dalinasi tuo, ką atranda ir palaiko vienas kitą. Per patyrimą ir moderuotas diskusijas mokysiesi įdarbinti savo jausmus, tvirtai brėžti asmenines ribas, konstruktyviai iškomunikuoti poreikius. Kurdamas ryšį su kitais vyrais, stiprinsi drąsą būti pažeidžiamu ir autentišku visuose gyvenimo santykiuose.

Seminarą veda Ignas Genys, patyriminių mokymų lektorius, sertifikuotas koučingo specialistas, emocinės paramos konsultantas, vedantis seminarus grupėms, asmenines konsultacijas savivertės ugdymo, santykių srityse.
Grįžti atgal