ENAkistata su baimėmis

IŠŠŪKIŲ METAS. AŠTRŪS POJŪČIAI – AKISTATA SU BAIMĖMIS.

Aštrūs pojūčiai galimybių ribų praplėtimui. Tu kažko bijai? Leisk sau bijoti, svarbu tas baimes pažinti, pripažinti ir įveikti. Nugalėk savo baimes ir stereotipus, kad galimybių ir suvokimo ribos prasiplėstų. Ar teko kada stovėti ant vinių ar stiklo šukių? Ženk per šukes, stok ant vinių ir keliauk savo baimės link ir ji bus nugalėta. O ant kiaušinių ar teko kada stovėti? Pabandykite, kad suprastumėte, jog ne viskas yra taip, kaip atrodo. Tai, kas atrodo trapu, gali būti tvirta, o kas aštru – nebūtinai žeidžia. 

Klaidas – aktyvus, energingas, savo augimui, paieškoms, patyrimams nuolat už komforto zonos ribų išeinantis, savo galimybių ribas plečiantis ir kitiems padedantis tai daryti kaitinančios Saulės, dangiškos energijos Jang atstovas.

Taip pat jis – Gongų meistras, pravarde „Cunamis“, circuit training, TRX ir kitų aktyvių sporto veiklų treneris, per asmenines patirtis einantis saviugdos keliu, linkęs viską išbandyti, įveikti iššūkius, eksperimentuoti, atsisakydamas standartinio požiūrio ir stereotipinio mąstymo. Patyriminių savaitgalių ir stovyklų organizatorius.

Dalia - visapusiškos ramybės ieškanti ir įvairiomis praktikomis pati ją kurianti bei kitiems padedanti. Stereotipinius įsitikinimus švelniai laužanti, save iš arčiau ir giliau pažinti kviečianti jogos mokytoja, kinų medicinos žinovė, sveikatos ugdymo pedagogė, lektorė, Gongų meistrė, sąmoningo kvėpavimo ir Points of You praktikė. Saviugdos ir sveikatingumo renginių organizatorė. Vėsinančios Mėnulio, žemiškos energijos Jin atstovė.

Kartu jie – Jin ir Jang duetas.

Saulėti linkėjimai.
Grįžti atgal