ENAromaterapija

Aromaterapija - tai gydančioji kvapų terapija, kurios metu naudojami naturalūs eteriniai aliejai, išgauti natūraliu būdu iš tam tikrų augalų rušių.

Ši paskaita skirta visiems besidomintiems, ir tiems kurie nori plačiau sužinoti apie aromaterapiją.  Paskaitos metu jūs įkvėpsite skirtingų gamtos kvapų mišinių, sužinosite jų naudą, poveikį ir kaip juos patiems pasigaminti namuose. Plačiau panagrinėsime kas yra aromaterapija, iš kur ji kilo. Sužinosite, kaip išgaunami eteriniai aliejai, kokios yra jų gydomosios savybės, kaip jie veikia mūsų organizmą, nuotaiką ir protą, bei kur ir kaip juos saugiai panaudoti.

Užsiėmimą veda Rūta Katiliūtė.

Mano kelionė į kvapų ir masažo terapijos meną prasidėjo 2008 metais, Vakarų Londono Universitete, kur įgįjau komplementarios medicinos mokslų bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Esu baigusi holistinio, nėščiųjų, giliųjų audinių masažo, miofascialinio atpalaidavimo, aromaterapijos, refleksologijos ir reiki kursus. Savo pozityviu požiūriu ir entuziazmu aš mėgstu skatinti ir šviesti žmones siekti sveiko gyvenimo būdo. Įkvėpta gamtos, toliau tobulinu savo žinias įvairiose natūralaus gydymo srityse. Su meile savo darbui, pasitelkdama sukauptas žinias, patirtį ir intuiciją, atlieku unikalų gydomąjį seansą. Mano patirtis ir aistra aromaterapijos mokslui padrąsina mane naudoti unikalius eterinių aliejų mišinius beveik kiekvieno masažo metu, gavus sutikimą iš asmens.
Grįžti atgal