ENGONGBIRTHING

"GONGBIRTHING" (GONGAI+REBEFINGAS) - tai kvėpavimo praktika gongų garsuose! DVIGUBA APSIVALYMO JĖGA!
 
Apjungus rytietišką kvėpavimo techniką ir gongų garsų teikiamas vibracijas atsivėrė nauja galimybė dar stipresniam žmogaus vidiniam pasikeitimui, išgijimui ir transformacijai!
 
Rebefingas (angl. rebirthing) – tai kvėpavimo technika, padedanti pasiekti harmonijos būseną ir valyti kūną, mintis ir jausmus nuo streso. Rebefingas veikia visais lygiais: fiziniu, psichiniu ir dvasiniu:
 
1. Fiziniame lygmenyje keičiasi anglies dvideginio ir deguonies kiekio santykis kraujyje, tai veikia ir kitų cheminių elementų pusiausvyrą organizme, dėl to gerėja savijauta ir visų organų veikla, valosi organizmas.
 
2. Rebefingas paliečia giliausius sąmonės ir pasąmonės lygius. Giliai taisyklingai kvėpuojant, išeina per daugelį metų kaupęsis stresas ir pradedama sveikti.
 
3. Dvasiniu lygiu rebefingas gydo sielą, nes keičiasi požiūris į gyvenimą, mintys, tikslai.
 
Rebefingas didina gyvenimo džiaugsmą ir protinį aktyvumą, suteikia energijos ir žvalumo. Svarbiausia – teikia gyvybinės energijos, nes harmonizuoja jos tekėjimą energiniais kanalais. Rytietiškas kvėpavimas, atliekamas su specialiomis mantromis yra stipresnis ir intensyvesnis nei vakarietiškas rebefingas, todėl pasižymi didesniu poveikiu ir efektyvumu. Šį poveikį dar labiau sustiprina gongų garsai. Kvėpuojant gongų garse, tarsi neaprėpiamoje, švelnioje, saugioje erdvėje, atsiveria visi keliai naujam, gilesniam savęs ir savo gyvenimo suvokimui, transformacijai, realizacijai.
 
Užsiėmimą veda
 
Sigitas Povilaitis, kaip rebefingo meistras pagal rytietišką sistemą dirbantis nuo 1996 m. Jo vedami rebefingai yra stiprūs ir efektyvūs. Sigitas Povilaitis yra vienas pirmųjų Reiki Meistrų Mokytojų pagal Reiki Usui Shiki Ryoho natūralaus gydymo sistemą Lietuvoje, Tibetans Reiki Meistras Mokytojas pagal tibetiečių natūralaus gydymo sistemą. Sankt Peterburge baigė Tarptautinę medicininės parapsichologijos ir netradicinių gydymo metodų mokyklą „Tibeto nemirtingumo mokykla", bekontaktinio bioenergetinio masažo kursus pagal Džiunos Davitašvili sistemą, yra rytietiško rebefingo pradininkas Lietuvoje, mokėsi Altajaus šamanų gydymo technikų, japoniškų Reiki harmonijos atstatymo technikų pagal Usui Reiki Ryoho sistemą, praktikuoja Dzogchen praktiką.
 
Raimondas Binkauskas yra pirmasis Gongo meistras, Garso Terapijos pradininkas Lietuvoje. Dar vaikystėje atsitiktinai išmokęs balsu išgauti obertonus, studijuoja Mongoliškajį Khoomii giedojimą, praktikuoja įvairias terapinio balso technikas. Studijavo su pasaulyje geriausiais Garso Terapijos specialistais, tokiais kaip Don Conreaux, Michael Ormiston, Candida Valentino ir kt.
 
Atsineškite visas problemas, priklausomybes, skausmą, visas savybes, kurias norite paleisti iš savo gyvenimo. Ir tebūna jos transformuotos į tai, kas iš tiesų yra reikalinga!Grįžti atgal