EN"Kuprinė" iš kvantinio lauko

Kai dvasia įeina į kvantinį lauką, ji apsivelka sielą ir kartu pasiima "kuprinę" užduočių, kurias atliks įsikūnijus. Atsineštinių užduočių pakeisti negalima. Mokysimės, kaip jas pamatyti ir suprasti:
 
a) tos užduotys - mūsų ląstelėje;
b) jų vaizdai ir emocijos - mūsų pasąmonėje;
c) mes niekur nuo jų neatsitraukiam, kol jų neišgyvenam ir nepakeičiam jų dažnio.
 
Praktikume perteikiama informacija remiasi keltų žynių - druidų filosofija, kuri yra labai artima baltų filosofijai.
 
Apie vedančiąją:

Džiuljeta Binkauskienė - gydūnė - metafizikė, mokytoja, Visatos dėsnių bei žmogaus sielos tyrinėtoja. Dirbdama, atkuria ryšį tarp visų trijų žmogaus kūnų - fizinio, mentalinio ir emocinio.  Veda žmogų gilyn į save - ten, kur visų laimių ir baimių priežastys, visų nesutarimų, nesusipratimų ar negalavimų pradžia. "Išdrįsti pažvelgti į savo vidinę tiesą – didelis darbas, bet jį dirbant randame Dievą", - sako mokytoja.

2007 m. baigė VVPA ("Vilniaus visuomeninę parapsichologijos akademiją"), kur įgyjo parapsichologijos magistro laipsnį, Manualinės terapijos specializaciją. Dirbti pradėjo dar studijų metu, taigi žmogaus kūnui ir sielai padeda jau 18 metų, taikydama įvairias metodikas: diagnostiką, individualiai sudarytas sveikatinimo programas, taškinį-energinį masažą, apsivalymo procedūras pirtyje, asmenines konsultacijas, grupinę terapiją.

2009 m. Magnified Healing mokytoja-meistrė

2012 m. Praninės energijos gydymo mokytoja-meistrė

2012 m. įkūrė sielos mokyklą "Bindrakalnis", kurioje veda grupinius užsiėmimus, praktikumus, "charizmos" treniruotes, meditacijas, asmenines konsultacijas ir kt.

 

www.bindrakalnis.lt

www.facebook.com/SielosMokytojaDziuljeta

 
Grįžti atgal