ENPsichologinis atsparumas

Mandalos festivalyje pranešimas apie psichologinį atsparumą yra įdomus tuo, kad didžiąją dalį laiko (90%) skirsime praktiniam darbui su savo atsparumu. Į atsparumą pažvelgsime per kiekvieno asmeninę prizmę: nusistatysime savo psichologinio atsparumo lygį, atpažinsime sau būdingus mąstymo modelius netikėtose situacijose, išbandysime kelis „stiprinančius“ pratimus (ne tik įprastus mindfulness pratimus, bet ir sudėtingesnes vizualines meditacijas bei pasidalinsiu labai konkrečiais kasdieniais sąmoningumo triukais) ir pasirengsime savo psichologinio atsparumo stiprinimo arba išlaikymo planą. Kviečiu kiekvieną ateiti! Bus smagu!

Inga Juodkūnė – psichologė - psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) trenerė ir koučingo specialistė. Dirba indvidualiai ir su grupėmis. Taiko kognityvinės elgesio terapijos krypties principus. Veda dėmesingo įsisąmoninimo (MBSR) 8 savaičių grupes. Kūrybinio rašymo dirbtuvių (10 savaičių) autorė ir dirbtuvių vedėja. Savo darbe taiko kūrybinio ir terapinio rašymo metodus. Inga rašo straipsnius ir savo tinklaraštį www.atspirtiestaskas.lt.

Inga turi daugiau nei 10 m. darbo patirtį dirbant vadovaujantį darbą verslo organizacijose klientų patirčių valdymo srityje. Verslo organizcijose dirba ne tik su asmeniniu ir grupiniu kuočingu, bet taip pat ir su klientų patirčių valdymo sistema ir jos įdiegimu, kas apima asmenybišką darbuotojų ugdymą įtakojantį gerosios klientų patirties kūrimą.
Grįžti atgal