ENSergėtojos galia

 

Kiekviena moteris yra nepakartojama savo ypatybėmis, gabumais ar troškimais. Tačiau visuomenė primeta bendrą gyvenimo ar veiklos būdą. Moterys taip gerai prie to prisitaiko, kad pamiršta būti savimi. Pamažu jos praranda gyvenimo skonį ir vietoj gyvybinės versmės tampa stovinčiu vandeniu. Tokios moterys serga keista liga: jos yra kitokios, tačiau nori būti, kaip kiti. Tai sunki sielos būsena, sukelianti nepasitenkinimą, nusivylimus, neurozes ar depresiją. Šia liga sergančios laužo savo nepakartojamumą, eina prieš Gamtos įstatymus - juk gamtoje nėra tokio pat medžio, gėlės žiedo ar lapelio.

Jeigu ieškai savęs ir atsiduodi savo pašaukimui, gyveni taip, kaip tau skirta. Kartais gali atrodyti keistai, nes atrandi savo troškimus, rizikuoji, patiri nuotykius. Atrasti save - tai tapti tuo krantu, prie kurio norisi priplaukti, kuriame norisi išlipti, prie kurio norisi šlietis ir kuriame atrandi ramybę.

Moters misija - tapti tuo krantu - sau, savo artimiesiems, pasauliui. Taip tu tampi ta, aplink kurią kuriasi nauja Visata, naujas pasaulis, pagal tavo pačios pasaulėjautą ir pasaulėžiūrą. Taip tampama laiminga, sveika ir reikalinga neišsemiamų galimybių margaspalviame pasaulyje.

Taigi kviečiu Tave patirti moterims skirtos gimnastikos „SERGĖTOJOS GALIA“ praktikas, kurių metu išjausi, patirsi ir sustiprinsi  savo prigimtines fizines, psichines ir dvasines galimybes.

Esu Jūratė Aleškevičiūtė Satja, laiminga ir visiškai save realizuojanti moteris, mama, mylimoji. Savęs tobulinimo keliu einu jau 30 metų. Save realizuoju ir kaip natūralios regos terapijos gydytoja iridologė, mokyklos „Aiškus Matymas“ įkūrėja. Programos „Susigrąžink regėjimą pats!“ autorė, padedanti daugeliui žmonių atsisakyti akinių. Teko gilintis ne vien į Vakarų, bet ir į Rytų mediciną, mokiausi akupresūros ir taškinio masažo, baigiau psichonomikos (E.Cvietkovo mokykla) ir Energetinio Gydymo bei Infomatymo studijas pagal akademikų V. Bronikovo ir M. Komissarovo (JAV) metodiką.

Nuo 2013 metų vedu regresinės hipnoterapijos ir reinkarnacijos sesijas, esu Žyvos kvantinio gydymo meistrė-mokytoja, bionergetikė, regresinės meditacijos ir hipnozės mokytoja, biolokacijos specialistė, Crystal Viewing (sielos stebėjimas) meistrė, meditacijos ir jogos mokytoja. Turėdama prigimtinius gebėjimus jausti energijas ir jas nukreipti tinkama linkme išgydymui, jau 25 metų dirbu su žmonėmis norinčiais suvokti gilumines savo ligų priežastis ir tapti sveikais. Konsultuoju, padedu gyti ir suvokti save naudojantis psichonomika – dvasios dėsnių žinojimu ir gyvenimu pagal juos.
Grįžti atgal