ENTransformacinis žaidimas

Jelena Markūne – sertifikuota Transformacijos žaidimo fasilitatorė (vedėja), turinti jau daugiau nei 10 metų patirtį, profesionaliai vesti jį pradėjo 2014 metais.

Transformacijos žaidimas sukurtas daugiau nei prieš 40 metu vienoje sėkmingiausių dvasinių bendruomenių Škotijoje, Finhorne.

Žaidimą galima žaisti pačiam arba su apmokytais vedėjais-fasilitatoriais. Transformacijos žaidimas yra savęs pažinimo instrumentas, kuriuo naudojantis galima surasti atsakymus į savo klausimus. Galima sužinoti apie savo pašaukimus, išspręsti problemas santykiuose, suprasti bei pakeisti savo įpročius.

Transformacijos žaidimas – tai kelionė po mūsų vidinį pasaulį, kur į bet kurį klausimą galima pažiūrėti iš skirtingų kampų, pamatyti, kur tam tikru momentu slypi mūsų stiprybės ar silpnybės bei padirbėti su skirtingomis savo asmenybės dalimis – siela (dvasinis lygmuo), kūnu (fizinis lygmuo), širdimi (emocinis lygmuo), protu (mentalinis lygmuo).

Žaidimo procesas labai kūrybingas – tai yra patirtis, kurią įgydami suprantame apie save daugiau ir, jei norime, kitaip pradedame žiūrėti į save, kitus ir gyvenimą.

Festivalio metu turėsite galimybę sudalyvauti Transformacijos žaidime, bus vedami asmeniniai bei grupiniai žaidimai. Būtina išankstinė registracija.
Grįžti atgal