ENVeido masažas

Ajurvedinis veido masažas yra paremtas senoviniais Ajurvedinės terapijos principais. Ši terapijos forma buvo plačiai praktikuojama Indijoje prieš tūkstančius metų.

Ajurvedinis masažas harmonizuoja ir balansuoja kūną atpalaiduodamas veido raumenis. Šis masažas yra unikalus, kadangi jo metu yra spaudžiami specialūs gyvybiniai taškai, vadinami Marma.

Marmos taškai yra randami visame žmogaus kūne, tačiau daugiausiai jų yra ant veido, kaklo ir krūtinės. Ajurvedinis masažas padeda atpalaiduoti susitraukusius veido raumenys, pašalina streso sukeltus blokus ir giliai atpalaiduoja bei atjaunina veido odą. Masažas yra atliekamas naudojant specialų aliejų.

Dirbtuvių metu dalyviai pasirenka sau porą, su kuria jie apsikeis veido masažu. Šios dirbtuvės yra ypatingos, kadangi dalyvis išmoksta Ajurvedinio masažo technikos, o vėliau pats pajaučia masažo malonumą ir naudą. Tai unikali galimybė duoti ir gauti.

Dirbtuvių metu dalyviai:

  • bus supažindinti su Ajurvediniais principais;
  • Sužinos Ajurvedinių masažų rūšis;
  • Išmoks Ajurvedinio veido masažo;
  • Gaus Ajurvedinį veido masažą;
  • Dalyvaus atpalaiduojančioje garso sesijoje su skambančiais dubenimis

Maksimalus dalyvių skaičius 40.

Dalyviai su savimturėtų atsinešti jogos kilimėlį ar kitokį patiesalą atsigulti.

Apie dirbtuves vedančias Renatą Kijevič ir Saulę Liatukę:

Esoteric gimė 2010 m., kuomet prasidėjo mano dvasinė kelionė. Neužilgo prie manes prisijungė mano Sielos sesė - Saulė, kartu pradėjome kurti ir burti. Mums patinka saviraiška per drabužių kūrybą, dirbtuves, meditaciją ir jogą. Mes mylime gamtą, mišką, dvasinio pobūdžio susibūrimus, Open Air ir psichodelinius festivalius, kurių metu galime pasidalinti savo žiniomis ir įgūdžiais. Mes siūlome nemokamas dirbtuves, Ajurvedinius masažus, Jogą, rankų darbo drabužius ir aksesuarus iš natūralių medžiagų, tokių kaip kanapės pluoštas, vilna, šilkas ir medvilnė.
Grįžti atgal