ENVaikų emocijos

Kaip mokyti vaiką pažinti savo emocijas, jas tinkamai reikšti? Kodėl tai yra taip svarbu vaiko asmenybės vystymuisi? Kokius iššūkius patiria vaikas neturėdamas reikiamų įgūdžių? Ką daryti, jei vaikas nepasakoja apie savo dieną? Kaip vaikus prakalbinti, kad jie išreikštų savo jausmus? Kaip padėti vaikui tinkamai juos nukreipti? Kada vertėtų klausti vaiko apie jo išgyvenimus ir kada galima jam pačiam palikti išsispręsti situaciją? Kaip reaguoti, kai vaikas sako tėvams „Aš jūsų nekenčiu“, „Noriu kitų tėvų!“? Kaip sustabdyti netinkamą emocijų išraišką?

Su šiais klausimais susiduria daugelis tėvų. Seminare atsakysime į šiuos klausimus, pasidalinsime nagrinėjamos temos žiniomis. Užsiėmimą veda Simona Maciukevičiūtė.

Esu vaikų psichologė Simona Maciukevičiūtė, baigusi vystymosi psichologijos magistro studijas. Šiuo metu mokausi podiplominėse kognityvinės elgesio terapijos studijose. Su vaikais dirbu jau ketvirtus metus, iš kurių daugiau nei dvejus užsiimu intervencine praktika su vaikais, turinčiais įvairių raidos sutrikimų. Stengiuosi nuolat tobulėti ir semtis žinių iš užsienio šalių specialistų, gilinu žinias papildomų seminarų, mokymų, konferencijų metu, rašau straipsnius žurnaluose „Mamai ir vaikui“, „Prie kavos“. Taip pat individualiai konsultuoju tėvus ir vaikus įmonėje „Laimingas vaikas“.
Grįžti atgal