ENMoters vidinės galios joga

Šiais demokratijos ir lyčių lygybės laikais daugelis moterų prarado savo tikrąją moterišką galią. Jos tapo vis labiau vyriškos, nepriklausomos ir kietos, todėl šiuolaikinė moteris turi vis daugiau psichologinių ir sveikatos problemų. Labai svarbu grįžti prie „ištakų“, atkurti tikrąją vidinę moters galią ir sugebėti ją panaudoti kasdieniniame gyvenime – būti tikrąja moterimi šiuolaikiniame pasaulyje.

Šios dirbtuvės susideda iš specialiai parinktų jogos pratimų (asanų) ir senovinių šokio judesių, siekiančių atkurti vidinę moters galią, jos grožį ir seksualumą.

Dirbtuvių metu dalyviai:

  • išmoks specialių jogos pozų (asanų), pažadinančių energiją klubuose, dubenyje;
  • išmoks senovinio šokio judesių, pažadinančių moterišką energiją;
  • dalyvaus seserų rate, siekiant sujungti ir išplėsti dieviškąją moters galią.

Dirbtuvių trukmė: 1.5 val.

Kiekvienas dalyvis turėtų atsinešti jogos kilimėlį.

Apie dirbtuves vedančias Renatą Kijevič ir Saulę Liatukę:

Esoteric gimė 2010 m., kuomet prasidėjo mano dvasinė kelionė. Neužilgo prie manes prisijungė mano Sielos sesė - Saulė, kartu pradėjome kurti ir burti. Mums patinka saviraiška per drabužių kūrybą, dirbtuves, meditaciją ir jogą. Mes mylime gamtą, mišką, dvasinio pobūdžio susibūrimus, Open Air ir psichodelinius festivalius, kurių metu galime pasidalinti savo žiniomis ir įgūdžiais. Mes siūlome nemokamas dirbtuves, Ajurvedinius masažus, Jogą, rankų darbo drabužius ir aksesuarus iš natūralių medžiagų, tokių kaip kanapės pluoštas, vilna, šilkas ir medvilnė.
Grįžti atgal