ENSvajonių gaudyklės

Kiekvienas iš mūsųturime poreikį augti ir tobulėti – trokštame ko nors siekti, keistis, bandyti, eksperimentuoti, įgyvendinti savo idėjas ir išbandyti naujas būties puses. Garsaus psichologo A. H. Maslow poreikių piramidėje savirealizacija yra paskutinis, aukščiausias laiptelis. „Jeigu nerealizuojate savęs kaip asmenybės, niekada nebūsite visiškai laimingi“, - teigė garsusis psichologas. Savirealizacija gali būti profesinė veikla, kūryba, pomėgiai, šeima ir pan. Svarbiausia, kad užsiimdamas ta veikla žmogus augtų, tobulėtų, jaustų vidinį pasitenkinimą.

Šiame užsiėmime ieškosime, ko Jūs iš tikrųjų norite ir kaip galėtumėte atskleisti savo vidinį potencialą ir bent iš dalies įgyvendinti savo svajones.

INDIVIDUALIOS GEŠTALTO TERAPIJOS KONSULTACIJOS

Geštalto terapija – tai humanistinės psichoterapijos kryptis, kurioje didelis dėmesys skiriamas patyrimui čia ir dabar, kūrybiškam prisitaikymui, sąmoningumo didinimui. Terapijoje padedama žmogui didinti jo sąmoningumą, priimti ir pasitikėti savo jausmais ir patyrimais ir pačiam atrasti kūrybiškus prisitaikymo būdus. Kviečiu pasikalbėti Jums rūpimais klausimus, taip pat patyrinėti savo patyrimą čia ir dabar momente.

“Žmogus ateina į psichoterapiją, kai nori, kad kažkas jo gyvenime pasikeistų. Kiekvienas žmogus savo gyvenime susiduria su pokyčiais, išbandymais, praradimais. Arba tiesiog jaučia, kad gyvenime kažko trūksta arba norisi kažką keisti. Man patinka dirbti su klientu šioje jo kelionėje, suteikti palaikymą, padėti geriau suprasti save, įgauti jėgų ir asmeniškai augti, pradedant nuo ten, kur jis yra.” (J. Klevinskienė)

Jovita Klevinskienė– geštalto terapijos praktikė, V kurso geštalto psichoterapijos kurso studentė, konsultuoja individualiai ir veda grupes, konsultavimo praktikoje taiko geštalto terapijos, terapinio rašymo metodus.

Daugiau informacijos apie grupės vedėją galite rasti čia:

https://www.facebook.com/Jovita.Klevinskiene.Gestalto.Terapija/?fref=ts

http://tv.asirpsichologija.lt/pazvelk-placiau-7-ar-galima-israsyti-emocijas-apie-rasymo-terapija-su-jovita-klevinskiene/

 
Grįžti atgal