ENKarjeros sėkmės formulė

Trukmė – 2 val., bus ir praktikos!

Mes visi gyvename po vienu dangumi, tačiau visi turime skirtingą horizontą. Galbūt tu turi svajones, kurias tik ketini įgyvendinti. Jeigu esi pasiruošęs naujiems iššūkiams, pokyčiams, naujai patirčiai  – tai šios žinios tavo svajonėms suteiks sparnus!

Mes kiekvienas turime tikėjimą, turime svajones ir užduodame sau klausimus:

-        Kaip būti sėkmingam?

-        Kaip jaustis gerai?

-        Kaip sukurti darnius santykius?

-        Kaip kilti karjeroje ir uždirbti daugiau pinigų?

-        Ar net, kaip tobulinti verslą, kad jis būtų pelningesnis ir efektyvesnis?

Kai suteiki tikėjimą, gali išplėsti horizontą ir motyvuotai judėti į naujas gyvenimo galimybes.

Mes visi suprantame, kad finansinė sėkmė, akademinis pasiekimas, socialinė ir politinė padėtis ar statusas visuomenėje neatidaro durų į proto ramybę ar vidinį saugumą. Mes visi esame keliautojai, kaip avys šioje planetoje... ir per dienos rutiną, pamirštame paklausti savęs:

-        Kas man yra sėkmė ?

-        Koks mano tikrasis potencialas? Ir ką su juo daryti?

-        Kaip pereiti kliūtis ir baimes, kurios mane stabdo?

Žmogus, kuris neturi problemų jis yra už gyvenimo žaidimo ribų..

-        Kokia yra jūsų istorija ir koks ateities horizontas?

Galbūt čia surasite greičiausius sprendimus, kurie duoda geriausią rezultatą būtent jums! Nes “gulėti vandenyje lyg užšalusiam ir nieko nedaryti” yra patogi alternatyva, tačiau mirtina klaida karjeroje ar versle. Sustabdyk ping - pong žaidimą laiko atžvilgiu... Ir jei turi naujų iššūkių, nori kitokio požiūrio į gyvenimą – mes laukiame tavęs, kartu pasikvieskite draugą/ę, nes laikas čia tikrai ištirps greitai!

Esu Business Training Instituto koučerė (JAV), derinu psichologiją, žmogaus veiklos potencialą ir harmonijos kūrimą, naudojant įvairias technikas iš vaikystes terapijos (Primal therapy), šokio praktikas, Theta Healing (JAV), B. Helingerio konsteliacijų metodą (Vokietija), TransEssence besikartojančių problemų atsitapatinimo techniką (JAV), Meditacijas, NLP praktikas, Kvėpavimo ir emocijų paleidimo transformacijos, Distancinio matymo (JAV) bei kitas technikas ir psichologijos įrankius.

Gintautė Černiauskė (Leela), www.leela.lt ,+370 65611877, labas@leela.lt, skype gintautej
Grįžti atgal