ENMylėti per stipriai

Paskaita: „Įsimylėjimas. Romantinė meilė. Tikra meilė. Priklausomybe. Kas yra kas?“
 
Mūsų visuomenėje yra gaji nuostata, kad kentėti mylint - normalu. Daugelį metų dirbu su moterimis, kurios myli per stipriai. "Mylėti per stipriai" - tai emocinė, o kartais ir fizinė ar net finansinė priklausomybė. Dažnai per stipriai mylinčios moterys yra įsitikinusios, kad kuo labiau santykiuose jos kenčia, kuo daugiau patiria skausmo, pasiaukoja, nusižemina ar nusileidžia, tuo labiau jos myli. Ar tikrai taip ir yra? Mūsų galvose dažnai būna visiška sumaištis ir nesupratimas kas yra įsimylėjimas, romantinė, meilė ir priklausomybė. Įsivaizduokit, kaip turi apsiversti mūsų tikrovės suvokimas, jei priklausomybę ar dar tik beatsirandantį įsimylėjimą mes pavadinam tikra meile arba šventai tikim, kad romantinė meilė turi tęstis amžinai. Patirtis rodo, kad labai svarbu suvokti, kas yra kas. Tada atsiranda aiškumas, sąmoningumas ir tikrovę pamatome visai kitokia. Apie tai ši paskaita.
 
Žmonės atėję į mano paskaitą:
 
-sužinos, ar gali būti meilės per daug;
 
-daugiau sužinos apie įsimylėjimą, romantišką meilę, tikrą meilę - kas yra kas?;
 
-sužinos kuo tai skiriasi ir ką turi bendra;
 
-galės palyginti tai su savo žiniomis ir supratimu;
 
-sužinos, kas yra priklausomybė;
 
-sužinos apie "mylėjimo per stipriai" reiškinį;
 
-sužinos, kas būdinga žmogui "mylinčiam per stipriai";
 
-sužinos iš kur ir kodėl atsiranda "mylėjimas per stipriai";
 
- sužinos kaip įveikti "mylėjimą per stipriai".
 
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
 
Esu Nijolė Gylė,
 
Psichologė - vedu moterų palaikymo grupę "Moterys, kurios myli per stipriai"
 
BKC sertifikuota koučingo specialistė - kalbuosi su klientais individualiai.
 
Apie mane:
 
Kažkada labai norėjau išmokti įspūdingai viešai kalbėti, nes maniau, kad turiu daug ką pasakyti. Dabar gi džiaugiuosi išmokusi klausyti ir girdėti ir kuo toliau, tuo labiau suprantu, kiek daug dar nežinau ir kiek dar turiu išmokti. Kažkada maniau, kad tvirtybė yra stiprume, dabar gi matau, kokia jėga yra lankstume, susitaikyme ir nuolankume. Kažkada maniau, kad mano misija taisyti pasaulį, dabar suprantu, kaip svarbu žmogui, kad jis būtų išklausytas, išgirstas, suprastas ir priimtas toks, koks yra.
 Grįžti atgal