ENVinyasa joga

Vinyasa joga – tai praktika, kurios metu kvėpavimas sujungiamas su judesiu, taip visiškai susikoncentruojant į esamą momentą, leidžiant sau pailsėti nuo minčių gausos, buvimo praeityje arba ateityje. Didžiausias dėmesys skiriamas kvėpavimo bei judesio dermei: kvėpuojama giliai, su garsu, o kiekvieną kartą įkvėpiant ir iškvėpiant, atliekamas tam tikras judesys. Tai padeda pasinerti į meditatyvią būseną – pajausti kūno, proto bei kvėpavimo vientisumą, išlaikant nenutrūkstamą kvėpavimo ir judėjimo ciklą. Šios praktikos dėka didinamas sąmoningumas, dėmesio koncentracija. Protas nurimsta, kūnas stiprėja ir širdis džiaugiasi.

Urte – šokėja, choreografė, kalanetikos trenerė, vinyasa jogos mokytoja, 2013 m. diplomuota Šokio bakalauru.  Middlesex Universitete Londone studijavo šiuolaikinį šokį bei choreografiją. Mokėsi tradicinės jogos bei Thai chi. Urtė įgavo 200 val Tribe Vinjasa jogos kvalifikaciją Ispanijoje. Vinjasa jogos užsiėmimus,  bei Barre metodo treniruotes vedė Jogos bei sveikatingumo studijoje „Flow of Life“ Londone. Šiuo metu Urtė veda Vinyasa jogos užsiėmimus, workshopus įvairiose studijoje Vilniuje.
„Ieškau visapusiškai subalansuotos praktikos, kurios metu būtų galima save patirti išvien su mintimis, kvėpavimu bei judesiu – manau jog švelnus, sąmoningas prisilietimas prie savęs, dirbant išvien su savo kūnu,o ne prieš jį, leidžia atrasti kasdienį norą mankštintis, judėti pirmyn ir tobulėti. Aš mokau, dalinuose iš širdies – pati labai myliu jogą ir džiaugiuosi, jeigu žmonės randa kažką sau, kas jiems padeda gyvenimą nušviesti platesne šypsena“, – sako Urtė.
 Grįžti atgal