ENRUGILĖ DAUJOTAITĖ IR GYDANTI MUZIKA | koncertas

Gydanti muzika – projektas, gimęs Rugilės Daujotaitės iniciatyva, su mintimi priimti ir skleisti Dievo gydymą muzikos pagalba. Mintis – įtraukti ir publiką dainuoti kartu, būti dalimi pasirodymo.

Rugilė Daujotaitė yra profesionali džiazo vokalistė, multi-instrumentalistė, kompozitorė, rašytoja bei muzikos pedagogė. Ji yra baigusi džiazo vokalo ir improvizacijos magistro studijas prestižinėje Amsterdamo Konservatorijoje. Meilė muzikai ir aistra improvizacijai skatino ją atlikti įvairius muzikinius stilius: džiazą, brazilišką muziką, liaudies dainas, pop, soul, reggae. Ypatingą dėmesį teikia lietuvių liaudies dainoms. Nors Rugilė yra lietuvė, ji iki šiol beveik nekoncertavo Lietuvoje, 8 metus ji gyveno Olandijoje ir 2 pastaruosius metus muzikuodama keliavo po pasaulį. Rugilė tiki, kad jai atėjo laikas pasidalinti su Lietuva tuo, ko išmoko gludindama muzikinį talentą užsienyje. Jos naujoje muzikoje sutelpa visa patirtis, kurią sukaupė magistro studijose Amsterdame, keliaudama aplink pasaulį, įvairiuose turuose ir įvairių stilių muzikos koncertuose Europoje, Amerikoje, Azijoje ir kitose šalyse. Rugilė atskleidžia: „Tikiuosi, jog mano muzika ir žodžiai ne tik skleidžia meilę ir šviesą, bet ir įkvepia žmones siekti asmeninio ryšio su Dievu atradimo ir stiprinimo.“

2019 metais grįžusi į Lietuvą Rugilė įkūrė Gydančios muzikos mokyklą. Jos įsitikinimas, jau patikrintas 9 metų dainavimo mokymo praktika, yra toks: visi be išimties gali gražiai dainuoti ir groti bet kokiu instrumentu. Rugilės vizija visuomet buvo burti įvairių kartų žmones bendrai, vienijančiai, gyvenimus keičiančiai veiklai, dalintis savo profesionalia muzikantės patirtimi, įkvėpti žmones dainuoti, improvizuoti, kurti, jaustis laisviems muzikoje ir būti sąmoningiems apie dainų minties, garsų ir žodžių galią.
Grįžti atgal