ENMANDALA DANCE | judesio meditacija

„Mylėti save – tai rūpintis savo gyvenimu, suteikiant sau pačių įvairiausių patirčių teisę, kol pamilsi save. Tik tuomet sveikas kūnas, kupinas energijos, sukurs tokį gyvenimą, kokio tu nori“, – sako mokytoja Simona Arslan.

Mandala dance (judesio meditacija) – tai šokis, kuris atspindi mūsų kūno ir universalios mandalos sakralią geometriją. Tai judesio praktika, kurios metu dirbama su energija, kūnu ir sąmoningumu ir visa tai susiveda į šokį.

Praktika grąžina mus į sąmoningą buvimą kūne, atkuria ryšį su sakraliomis moteriškomis kūno dalimis, padeda įsižeminti ir subalansuoti energijas. Aktyvuoja ir balansuoja dešiniojo ir kairiojo smegenų pusrutulių veiklą. Tokiu būdu lengvai grįžtame į savo natūralų ritmą ir susijungiame su savo instinktais, moteriška išmintimi, meilės, šviesos, harmonijos šaltiniu.

Praktikos metu dirbsime su visu kūnu: atkursime saugumo jausmą, pusiausvyrą, išlaisvinsime klubų judrumą, kuriame slypi džiaugsmas ir ekstazė, išjudinsime pilvą, kuris atsakingas už malonumus ir juoką gyvenime, atkursime ryšį su krūtinės ląsta, širdimi, kuri atsakinga už meilės, atjautos, priėmimo jausmus, atlaisvinsime kaklo, pečių juostos raumenis, kad taptumėme dar labiau atviros, pasitikinčios pasauliu, siekiančios savo tikslų ir atrasime kiekviena dvasingumą savyje ir nersime į jį vis giliau ir giliau.

Kuo stipriau jaučiame savo kūną, tuo laimingesnės tampame, ir nebeturime neadekvačių iliuzijų, kurios kelia tokius jausmus kaip apatiškumas, nusivylimas, depresija ar energijos trūkumas. Viršutinė kūno dalis siejama su sąmoningumu ir Ego, apatinė – su pasąmone ir seksualumu. Mitologijoje diafragma lyginama su žemės paviršiumi. Žemiau diafragmos – tamsiųjų jėgų buveinė, aistros, nepasiduodančios proto kontrolei. Viršutinės kūno dalies jausmai artimesni sąmonei, tad lengviau paklūsta Ego.

Apie užsiėmimų mokytoją:

Užsiėmimus veda Simona Arslan – sertifikuota Mandala dance instruktorė, 4 metus praktikuojanti emocinio intelekto ir savireguliacijos metodikos praktikas. Šiuo metu studijuoja geštaltinę prichoterapiją.

Šią judesio meditaciją gali praktikuoti moterys nuo 18 metų, bet kokio kūno sudėjimo ir fizinio pasirengimo moterys, kadangi tai stipri ir giliai transformuojanti praktika.

Praktika turi tam tikrų sveikatos apribojimų. Labai prašome būti švelniomis ir dėmesingomis sau, kai praktikuosite Mandala dance. Tai susiję su sąmoningumu ir atsakomybe už tai, ką darome.

Prieš užsiėmimą būtinai praneškite mokytojai, jei mažiau nei prieš metus (ar šiuo metu) turėjote operacijų, psichinių, onkologinių, širdies ir kraujagyslių ligų, nugaros, smegenų traumų, dubens ir apatinių galūnių lūžių, akmenų vidaus organuose, auglių, cistų.
Grįžti atgal