ENAMŽINASIS DABAR | koncertas-kelionė gongo ir būgno garse

Raimondas Binkauskas ir Pete Bengry kviečia jus į šventą garsų kelionę, panaudodami gongus, būgnus, fleitas ir balsus. Abu muzikantai yra ekspertai garsų gydymo srityje. Gongu išgaunami sodrūs ir galingi tonai veda klausytoją į aukštesnę sąmonės būseną. Būgnu išgaunami pasikartojantys ir ritualiniai ritmai veda klausytoją į gilią meditaciją ir buvimą čia ir dabar. Gongas ir būgnas kartu suteikia harmoningą pusiausvyrą, kuri paliečia sielą.

Abu muzikantai turi daugelio metų patirtį garsų gydyme ir ištobulino savo gabumus iki labai aukštų standartų. Tai yra reta galimybė, kai du meistrai susitinka pristatydami savo aistros švelnumą ir jėgą.

Pete Bengry yra šamanas-specialistas iš Jungtinės Karalystės. Jis moko ir rengia pasirodymas tarptautiniu mastu, dalindamasis savo gabumais ir žiniomis šamanizme ir gydyme. Jo kelionė į garsų pasaulį prasidėjo, kai jis buvo penkerių metų amžiaus ir tęsiasi iki šiol. Jis gerbiamas ir kaip gydytojas, ir kaip muzikantas tarptautiniu mastu ir laikomas žinovu savo darbais būgnų ir mušamųjų instrumentų srityje.
Raimondas Binkauskas yra pirmasis gongo meistras, garso terapijos pradininkas Lietuvoje. Dar vaikystėje atsitiktinai išmokęs balsu išgauti obertonus, studijuoja mongoliškajį khoomii giedojimą, praktikuoja įvairias terapinio balso technikas. Studijavo su pasaulyje geriausiais garso terapijos specialistais, tokiais kaip Don Conreaux, Michael Ormiston, Candida Valentino ir kt.
 
 Grįžti atgal