ENMANDALŲ TAPYBA ANT KLIJŲ

Dirbtuves ves Viktorija Leontjeva-Jerenkevič.

„Nuolat ieškau naujų saviraiškos būdų, bandau skirtingas meno šakas ir aktyviai realizuoju save kurdama paskaitas, webinarus ir kūrybines dirbtuves ne tik meno, bet ir astrologijos bei psichologijos temomis. Kiekvienas yra apdovanotas talentais, tik reikia rasti jiems savo paskirtį. Mano pašaukimas – įkvėpti kitus. Festivalyje pasidalinsiu tapybos ant klijų technika. Tai originalus ir neįprastas būdas tapyti, kuris leis pagaminti dekoratyvinę mandalą ir pajusti kūrybos džiaugsmą. Galėsite susikurti savo talismaną ar interjero puošmeną su originaliais ir įspūdingais efektais.

Kviečiu nutapyti savo mandalą prisiminimui apie festivalį ir išbandyti savo kūrybines galias, arba tiesiog pasimėgauti kūryba bendraminčių būryje. Iki malonaus susitikimo!“

Taip pat mokytoja teiks asmenines paslaugas.

Sielos formulės konsultacijos

Konsultacijų temos: pašaukimas, santykiai, sveikata, finansai.

Sielos formulės metodika remiasi žmogaus gimimo data ir atskleidžia jo potencialą, stipriąsias ir silpnąsias charakterio savybes, kurios mums arba padeda arba trukdo kurti darnų ir harmoningą gyvenimą.

Žinodami savo Sielos formule, turėsite orientyrą ir gaires visam gyvenimui. Geriau pažinsite save ir suprasite savo vidinius sielos motyvus. Gausite praktines rekomendacijas, kurios padės judėti laimingo gyvenimo link.

Kviečiu į savęs pažinimo kelionę kartu su manimi! 

Konsultuoja Viktorija Leontjeva-Jerenkeivč, sertifikuota Sielos formulės konsultantė ir mokytoja, A.Astrogoro, B.Bronzskaja ir T. Legasovos mokinė, su penkerių metų konsultavimo patirtimi.

Atsiliepimus apie konsultacijas rasite  Facebook paskyrose: Sielos formulė arba Astropsichologija

--------------------------------------------------------------

 

 
Grįžti atgal